Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a fontosabb? Képtelen...

Melyik a fontosabb? Képtelen vagyok dönteni

Figyelt kérdés
Mit csinaljak ha csinaltam ehy sportot amit mar annyira nem szerettem es sokszor lehangolva jottem haza edzesekrol mert mar egyszeruen nem elveztem, de elkezdtem egy masikat ami tenyleg nagyon tetszett! Viszont az elso kint volt a friss levegon, kozel volt es nagyon nagyon nagyon szerettem a csapattarsakat es edzoket. Egy ideig nem sportoltam de most ujra szeretnek. Melyiket kezdjem el? Mi a fontosabb?? Egyszeruen donteskeptelen vagyok!:( (Mind2 nem fer bele)

2018. márc. 7. 15:02
 1/2 anonim válasza:
Egyértelműen azt amelyiken jól érezted magad ez nem kérdés, hiszen, ha egy olyanon veszel részt amit nem szeretsz annak semmi értelme nincs.
2018. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem írod,hogy hobby vagy komolyabb szerepet játszik az életedben azt mondom,hogy azt csináld amit szeretsz.
2018. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!