Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mellett lehet ilyenek...

Kondizás mellett lehet ilyeneket enni?

Figyelt kérdés

18/f 183 cm 73 kg. Izmosodni akarok, mert nem vagyok az az izmos fajta. Szóval tömeget akarok növelni, de nem úgy h hízok 20 kilót. Szóval. Lehet ilyeneket enni a kondizás mellett ?


-natúr baromfi tallér (pipi ropogós)

-sajttal töltött pulykamell

-húsleves

-zöldbab leves

-gulyás leves

-krumplis tészta

-túrós tészta


szóval ilyen hagyományos kajákat


2010. jún. 5. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt a fogyókúra kategóriába kellet volna írnod. És tésztákat szerintem felejtsd el... De ha a többitől tele zabálod magad, akkor semmit nem ér.
2010. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Izmosodáshoz fehérjedús táplálkozás szükséges. Levest lehet enni közbe de energiabevitele nuku, illetve elkészítéstől függően zsíros is lehet. Tészta felejtős szénhidrátbomba. Csirke, pulyka, rizs, ha unod esetleg krumpli(bár sokan ezt is ellenzik de belefér), tojás, tejtermékek(lehetőleg zsírszegény) zöldség és rostos gyümölcsök vagy gyümölcslé(rostok is elősegítik az izomnövekedést). Folyadékbevitel meg víz(lehetőleg ásványvíz). Ja ezekkel a kajákkal az a baj hogy tele van tartósítószerrel és fehérje se sok benne. Ezektől inkább csak zsirosodnál.
2010. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itt van hogy mit egyél: [link]


ezeken alapuljon a kajálásod,ettől függetlenül ehetsz néha! más kajákat(akármit,akár nutellás csirkét is:) )


a lényeg,hogy rakd rendbe az étkezésed,azon alapuljon,ami ottszerepel,és néha nyugodtan csalj,edz keményen,és jól fogsz kinézni,nem kell félni.

én testépítőnek tartom magam,de én eszem mittomén gulyás levest..

2010. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen típusú vagy, milyen a genetikád, ismerek olyat akinek jó a genetikája, és megeheti még a pacal pörköltet is, akár minden nap, akkor is kockás marad a hasa!
2010. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
énis 18/F vok 183 és 73 XD és énis tömeget növelek:D jólenne felmenni 85 ig izomba...
2010. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!