Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés mennyire hatásos?

Otthoni edzés mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Igazából sose foglalkoztam intenzíven az edzéssel, de mivel elhatároztam hogy elkezdek újra izmosodni és lehetőleg nyárra szeretném összehozni hogy formásabb legyek kevesebb zsírral, ezért tenni szeretnék. Egyetlen gondom van, hogy nem tudom, mennyire lehet hatásos az itthoni edzés. Súlyzókon kívül nem tudnék más eszközt használni, iskolában alkalmanként tudnám használni a konditermet de alapból terembe járni nem akarok és nincs időm. Keresgéltem alkalmazásokat telefonra ahol szépen össze van állítva pár edzésterv különböző fokozatokkal de az lenne a kérdésem, hogy ezek mennyire hatásosak? Ha mellette helyesen étkezem, elérhetek látványos eredményt már akár nyárra? Nem szeretnék negatív válaszokat kapni, tényleg nem vagyok a témában jártas, de éppen ezért teszem itt fel a kérdést. Ja és ha ez bármit is számít, 172 cm és 58 kg vagyok. Várom a pozitív/negatív tapasztalatokat és véleményeket. :) 17/L
2018. jan. 16. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az izom nem nézi hogy kondiban , netán otthon edzel . A terhelés ami számít , a hely pedig mindegy. Annyi hogy a kondik jobban fel vannak szerelve , de ha otthon is tudod növelni a terhelést akkor fejlődni fogsz + kell egy jó étrend.
2018. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van sok saját testsúlyos gyakorlat. A kézisúlyzók mellé Érdemes beszerezni egy húzódzkodórudat, és esetleg egy-két gumikötelet. A kezdők gyorsan fejlődnek, így egy jó edzéstervvel és étrenddel összehozhatsz látható eredményt.
2018. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. jan. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!