Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » D-anabol/dianabol/-t akarok...

D-anabol/dianabol/-t akarok nekiállni szedni, de nemazért hogy viccesen hamar nagydarab legyek, hanem mert 2 éve leragadtam a növésben és nem növök! És csak aztakarom hogy kicsit megnőjek. Mekkora szintű növekedést várhatok?

Figyelt kérdés
De nemakarom ugy szedni hogy megnövök azt utána leeresszek. Akkor a cucc mellett szedjek tömegnövelőt vagy fehérjét? És ha érzem hogy a szervezetem nembirja és akkor abbahagyom a cuccot, akkor maradandó károsodásom nemlehet igaz? De nemakarok kis idő alatt nagyot nőni mert az vicces.
2010. máj. 31. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és 18 évesen 140-et nyomtam fekve felhúztam 205.öt. és 170-et gugoltam minden bandázs és ruha nélkül. fél évig készültem erőemelő versenyre és még egy fél éves cikus lement volna... a cucc nyomott erőbe rendesen csak az izületeim nem bírták... gugolás=lumbágó Felhúzás=Trigger pont a combokban Fekvenyomástól igazán nem volt bajom mert nem ent nagy súlyal. Figyelj oda legyél észném
2010. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 20:08!!


Pff neked lehet tyúkszaros az életed,de hogy az enyém nemaz az is biztos..szégyenember-.-"

2010. jún. 3. 18:05
 13/14 anonim ***** válasza:

Sírok az ilyen hülye kérdéseken, komolyan. SENKI, ismétlem SENKI ne kezdjen el SEMMILYEN koksz kúrát, akinek ilyen, vagy ehhez hasonló mérvű ismerethiánya van.

Igen, egyesek leugatnak, vannak, akik megpróbálnak értelmesen lebeszélni. Én csak annyit mondok, amíg ilyen, vagy ehhez hasonló kérdések felemrülnek benned és ezeket itt teszed fel, felejtsd el. Miért nem hívod fel a korházat, vagy az orvosod, hogy mi a véleménye?!

Komolyan, hihetetlen.

2010. jún. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Amugy nem állok neki szedni mert a jogosítványnak állok neki,meg a sportorvosnál is kimutatná és nemérné meg hogy nemehessek versenyre...
2010. jún. 6. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!