Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » D-anabol/dianabol/-t akarok...

D-anabol/dianabol/-t akarok nekiállni szedni, de nemazért hogy viccesen hamar nagydarab legyek, hanem mert 2 éve leragadtam a növésben és nem növök! És csak aztakarom hogy kicsit megnőjek. Mekkora szintű növekedést várhatok?

Figyelt kérdés
De nemakarom ugy szedni hogy megnövök azt utána leeresszek. Akkor a cucc mellett szedjek tömegnövelőt vagy fehérjét? És ha érzem hogy a szervezetem nembirja és akkor abbahagyom a cuccot, akkor maradandó károsodásom nemlehet igaz? De nemakarok kis idő alatt nagyot nőni mert az vicces.
2010. máj. 31. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de csak lebeszélni szeretnélek róla. Már két éve annak, hogy szakítottam a barátommal, a danabolnak köszönhetően. Már az elején könyörögtem neki, hogy ilyen marhaságokat ne szedjen, de nem hallgatott rám. Az eredménye magas vérnyomás, pattanások, impotencia. Imádtam vele a szexet, de ez tönkretett mindent. Sz.rul érezte magát emiatt, de ahelyett, hogy abba hagyta volna, folytatta. Ezután még fél évig kitartottam mellette, rengeteget veszekedtünk, nem volt szex (pedig nincsenek nagy igényeim, de a heti kettőre azért szükségem van), nem bírtam tovább és elhagytam. Ha neki ennyire fontos, hogy 5-10 kg-val több izom legyen rajta úgy, hogy az egészsége rámenjen, akkor köszönöm, ebből nem kérek. Jól gondold meg. Persze lehet, hogy másnak nem okoz semmilyen mellékhatást, de velünk ez volt. A mai napig fáj, mert amúgy nagyon szerettem. :(

2010. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nemvicces:D

én Anabolt nyomtam rendesen szeded és nincs baba szervezeted akor nem lesz bajod. Tö+növelőt nyomhatsz ha engedi a pénzed.

2010. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1.!-Sajnálom hogy eztörtént,de akkor a párod nemszeretett eléggé és ott más bajok is lehettek habár án ezt nemtudom.És én ha észreveszem hogy nembirom vagy valamien mellékhatása lenne akkor leállnék mert nekem nem a trestépítés az életem,csak egy hobbi.Én is azért tettem fel a kérdést mert aggódok az egészségem miatt nem ugy mint a párod.Amugy majd lesz más akit megszeretsz és azzal törődj és ne a volt párod miatt szomorkodj!Kitartás;)
2010. máj. 31. 17:56
 4/14 A kérdező kommentje:
2.Akkor szted 2év edzés után,és úgy hogy van rajtam izom ugy nem annyira káros a cucc?Mert nemszedném csak leragadtam a súlyoknál is és nem nő a karom se semmi :S...Lécci mondd meg a véleményed mert érdekelne..:)
2010. máj. 31. 17:57
 5/14 A kérdező kommentje:
1. válaszomban nem trestépítés hanem testépítés bocsi:D:D
2010. máj. 31. 17:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem még gondold át, hogy mindent megteszel-e a fejlődésedért. Pontosan összeállított étrend, megfelelő fehérje és szénhidrátbevitellel és esetleg az edzésmódszert is megpróbálhatnád megváltoztatni, lehet az is eredményes lenne.


A kérdésedre válaszolva, ha mindenképp szedni akarod, akkor legyen meg a megfelelő fehérje bevitel (mivel a danabol növeli a protein szintézist, ezért akár 3.5-4g/tskg) és ezt, ha nem tudod szilárd táplálékból biztosítani, akkor érdemes lenne venni egy fehérjét.


Ha rövid időn belül abba hagyod, akkor nem lehet nagy bajod... Ha ésszerűen csinálod a kúrát, akkor nem lehet maradandó károsodásod. A kúra végén biztos fogsz veszíteni a testsúlyodból, mivel a danabol vizesít, és az le fog menni rólad, de ha megfelelően táplálkozol szerintem ez nem annyira vészes. A szurisat ajánlanám, nem a tablettásat, mivel a tablettás károsítja a májat, de ha nem csinálsz sok kúrát tablettákkal, akkor ez nem nagy mértékű.



Ha mindenképp szedni akarod akkor ajánlom, hogy olvass még sokat utána, mert a kérdéseidből azt vontam le, hogy nem vagy túl tájékozott ebben a témában.

2010. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Olyan ember csinálta az edzéstervem meg az étrendem aki 15 éve edz de nemnövök:S. Amugy most is szedek ilyen tasakos 100% whey protein professional-t.napi 1 tasak edzés közben.ennyi elég szted utolsó?
2010. máj. 31. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez az étrendedtől függ. Elsősorban csak edzés után fontos a tejsavó fehérje, mivel az gyorsabban szívódik fel, mint például ha csirkemellet ennél. Nézz egy kalóriatáblázatot, hogy miben mennyi fehérje van, és számold ki hogy mennyi fehérjét eszel egy nap. Ha megvan úgy 2-2.5g/tskg fehérje naponta, akkor elég az is.
2010. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2 év edzés után hova a faszomba akarsz doppingot szedni?

Amúgy látom óriási tévhitekben élsz. Olyan nincs (legalábbis az általad hitt fogalomként nem létezik), hogy leeresztenek az izmaid. Se doppinggal, se dopping nélkül. Persze, ha nem stimulálod az izmaid akkor "leeresztenek", leépülnek, de ez nem olyan mint amikor kipukkasztas egy lufit. Amúgy ha már érzed a mellékhatásokat, régen késő ahhoz, hogy abbahagyd, mondhatnám azt is eső után köpönyeg. Amúgy a doppingszerek nem rövid távú mellékhatásokkal bírnak, majd 10-15-20 év múlva jönnek elő. Ha nem vagy 100 kiló vagy még több, színizomban, akkor nem tom mit akarsz, mindig vannak intenzitásnövelő teknikák, de amúgy abból amilynm szinten írtál, nagyon valószínű h nem kajálsz rendesen. Ha megvan a megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagbeviteled, akkor nőni fogsz. Nincs mese, nőnőd kell, egy egyszerű energetikai képlettel le lehet vezetni, hogy ha több kalóriát viszel be mint amit elégetsz akkor nőni fogsz. Ha túl sokat viszel be akkor zsírosodni is fogsz.

Szal body.builder.hu alapismeretek, és gondolkodj csak el a tyúksza*os kis életeden.

2010. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő mennyiségó fehérjét, szénhidrátot viszel be akor nőni fejődni fogsz. Nemhiszem hogy 2 év edzés után elérted volna a genetikád maximumát. Tenném hozzá én is itt basztam el ahol te fogod ha szeded. Tömegnövelés megértése.
2010. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!