Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítő étrend, mit tudtok...

Balazs00xx kérdése:

Testépítő étrend, mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

a hónap elején kezdenék el egy testépítő étrendet

amit 100% hogy veszek; 2230 grammos 100%Whey protein professional fehérje táplálék kieg.-et, 5 zacskó 1kg -s rízs-t , 3 kg csirkemell , és kukorica a rízshez illetve fűszerek , tojás, tej,

Mi kell még

lécives ne hurrogjatok le tudom hogy kell a fehérjét számolni testsúly*2gramm igyekszek is majd betartani

légyszives írjatok pár ötletet, Kezdő vagyok ! és igen utána olvastam neten forumokon, és a boudybuilder.hu-n is hogy mit kéne ennem és mennyit, fehérje és szénhidrát bevitel stb.. de várom az ötleteket ,tippeket, Köszi


2010. máj. 28. 10:07
 1/3 anonim válasza:

amiket írtál rendben vannak, de nem ártana tudni, hogy mit vársz el az edzéstől, mi a célod vele? Fogyni akarsz, formálodni, izomzatot felszedni ezerrel etc...

De elősször nem ártana rendesen megtanulni elvégezni a gyakorlatokat lévén, hogy kezdő vagy nem pedig teletolni magad fehérjével és ehhez hasonlókkal.

2010. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hali , régebb óta tolom az edzést a gyakorlatokat szabályosan csinálom:)

most januárba kezdtem el normálisan edzeni , és eddig normál kajával toltam, izmot szeretnék felszedni , és formálódni ha jól tudom ehez jó a sok fehérje bevitel.

2010. máj. 28. 10:16
 3/3 Osynho ***** válasza:
Hány kiló vagy, hány éves stb? A felsorolt dolgok jók, de pl 3kg csirkemellett mennyi idő alatt szándékozol megenni? Edzés után, a fehérjébe mehetne pl szőlőcukor. Nem csak a fehérjét, a színhidrátot,zsírt is érdemes számolni (egy idő után már mérleg se kell majd, megy rutinból). Amenniyben utánaolvastál a dolgoknak, máris van fogalmad a dolgokról. Jó edzést!
2010. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!