Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Drasztikus étvágynövekedés?...

Drasztikus étvágynövekedés? Normális?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint egy éve "edzegetek" (jártam edzőterembe, és tudtam, hogy mit hogyan, de nem volt konkrét edzéstervem, sok fehér húst, tojást, stb-t ettem, de néha becsúszott azért a szemét is).


Kb. fél éve csinálom komolyan, nem hagyom ki a ZH időszakot sem, van edzéstervem, tartom az étrendem. Nyáron egészségügyi okokból kimaradt 2 hónap, Augusztusban elején kezdtem el normálisan tömegelni.


Érezhetően megerősödtem, megtanultam tolódzkodni, húzódzkodni, illetve nagyobb súlyokkal dolgozom. Látszani inkább az látszik, hogy a soha meg nem mozgatott izmaim megerősödtek.


Viszont kb 2 hetente tapasztalom, hogy farkas éhes vagyok. Sokkal többet bírok enni, és sokkal gyakrabban. Edzőtársam kb 2 óránként eszik, de rendesen szenved vele, én pedig 2 óránként olyan éhes vagyok, hogy azt érzem meg tudok enni egy lovat. Energiám is sokkal több van.


Ez a tömegelés miatt lehet, hogy kezd hozzászokni a szervezetem az "evéshez"?


És ez jó vagy rossz jel?


20F


182cm 78kg (kb 19% tzs)


2017. szept. 17. 16:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!