Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan javítsak, fejlődjek?

Hogyan javítsak, fejlődjek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy alsóban nagyon jól tudtam futni. Szerettem is, az egyik legjobb sprinter voltam. Ahogy felkerültem felsőbe, rögtön 5.-ben már nem voltam olyan gyors mint azelőtt. Viszont nyolcadikra olyan szinten lelassultam..


Nem szeretek futni. Nekem unalmas csak így köröket futni és számolni hogy még milyen sok van hátra. Gyakran én futok hátul (nem én vagyok a legrosszabb futó az osztályban de eléggé azt a csoportot erősítem). Nem vagyok annyira lassú, általában egy tempós kocogásban szoktam futni, és mivel sok focis fiú és lány van ezért hátul futok de lefutom a távot.

De tőlem olyan


Azt érdemes tudni rólam, hogy 165 cm vagyok és 50 kg körül mozgok (plusz minusz 2-3), itthon aktívan nyújtok és tornázom. De a suliban szinte csak futás+kosárlabda van, semmi lehetőségem nincs arra hogy megmutathassam hogy más az erősségem.


Viszont sajnos muszáj valahogy változtatnom ezen.


Ezért kellene nekem valami ötlet, hogy hogyan kezdjek el futni, milyen ötleteitek van ahhoz hogy viszonylag gyorsan fejlődjek?


(1 kör kb. 70 m, ebből rendszerint 12-t futunk kezdésnek, majd ezek után még 2-3-4-3-as sprinteket futunk kicsivel kisebb távon)


Előre is köszi a segítséget!

13/L



2017. szept. 14. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!