Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hova tűnt akikboxer és chrillex?

Hova tűnt akikboxer és chrillex?

Figyelt kérdés
aikiboxer válaszait évekig olvasgattam. tudtam hogy ha ő oda ír valahova akkor az értelmes válasz lesz és neki lesz igaza. szerény volt de bölcs vagy nem tudom hogy mondjam de már nagyon rég nem látom hogy írna választ. chrillex válaszait először márciusban kezdtem el figyelni először azt hittem hogy egy tipikus izomagy bokszoló (tisztelettel a bokszolóknak :dddd) de aztán rájöttem hogy a csávó olyan értelmes válaszokat ír és annyira jó nézőpontja van ami ezen az oldalon egyedi viszont hónapok óta nem látom hogy új válaszokat írna sőt írtam neki egyszer üzenetet is pár hete bokszkesztyű ügyben de arra sem válaszolt még. hova lett a két válaszoló? félre értés ne essen nem nekem hiányoznak hanem a GYIKnek.

2017. szept. 4. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Aikiboxer így hozzáértő szemmel nézve túl elfogult a Boxszal kapcsolatban. Valóban sok értelmes dolgot tudott írni, de amint másik stílusra esett a szó, ott már többnyire hülyeségeket hordott össze.


CHRILLEX is úgy van ezzel az oldallal, mint Rozsda Sárkány, vagy én, hogy már elege van a sok hülyéből és a folyamatos "stílus vs stílus" kérdésekből.


Összességében nem hiányzik aikiboxer az oldalnak, mert túl elfogult volt, helyette van Korbács, aki szépen le tudja írni a dolgokat. Összességében én meg minden stílushoz értek, így azokhoz szóltam hozzászólni. Magyar Honvéd is jó válaszokat szokott adni amúgy.

2017. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rájöttek, hogy gyk függők, vagy csak izgibb munkájuk lett aztán leléptek... ne adj isten meghaltak, akár ez is megtörténhet...
2017. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"Összességében én meg minden stílushoz értek, így azokhoz szóltam hozzászólni."


:D


Aki ezt le meri írni, az 100%, hogy semmihez nem ért. Ahogy általában ki is szokott derülni.

2017. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Nem, ezt azok szokták mondani akik mindenhez felületesen értenek :) Nem mintha az sokkal jobb lenne.
2017. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nevezem véletlen egybeesésnek! Lassan két hónapja nem jártam ezen a közkedvelt oldalon, ma pedig gondoltam egyet, random bejelentkeztem és azonnal egy ilyen kérdésbe botlok.


Csak július óta nem tevékenykedek itt, de máris hiányzom a GYIK-nek? Megmondom őszintén, hogy ez nem kicsit simogatja a szívemet és természetesen az egómat is, azonban bánattal is eltölt, ugyanis szomorú, hogy ha kis időre eltűnik két jó meglátással rendelkező felhasználó, akkor azonnal deficit keletkezik, mert az átvert, becsapott, buta, ostoba, a valósággal semmi kapcsolatot nem ápoló kóklerek ledominálják az akkurátus kommentek íróit. Ez gyalázatos! Ne engedjétek! Abban a pár hónapban, amit itt töltöttem válaszolóként minden energiámmal, minden begépelt betűmmel a hazugság, a parasztvakítás, a kamu marketing és a pontatlanság ellen harcoltam. Kérem a korrekt, igaz kommenteket író felhasználókat (pl. Korbács, Macbeth, Magyar Honvéd és még sokan mások), hogy ezt a harcot folytassátok, ahogy erőtök és időtök engedi. Ne hagyjuk, hogy a pénzlehúzás és a levegőkékítő stílusok svindler világa megannyi embert becsapjon. Amit megtehetünk, azt tegyük meg!


Sajnos nem tudok semmit Akikiboxerről, így csak a magam nevében beszélhetek, de az igazat megvallva semmi érdekes dolog nem áll a távollétem mögött, szimplán csak nem fért bele a napirendembe az oldal kérdéseinek böngészése. Hétfőtől péntekig dolgozok, illetve edzésre járok, a szombatot és a vasárnapot pedig vagy a családommal, vagy a barátaimmal töltöm. El voltam foglalva, nem igazán unatkoztam, nem igazán voltam egymagamban, így egyszerűen nem volt időm a laptop előtt ülni és válaszokat körmölni.


Azt gondolom, hogy ez az állapot a közeljövőben nem is fog változni, így nem tartom valószínűnek, hogy a következő hónapokban vissza tudok térni a napi szintű hozzászólók világába. Ez biztos sokaknak jó hír, például a csaló wing tsun huszároknak, vagy a félrevezetett ninjutsu bohócoknak, azonban rossz hír azoknak, akik naivak, laikusak, tapasztalatlanok, eltévedtek és az igaz ösvény helyett a sötéten indulnak majd el. Bocsánatot kérek azoktól, akiknek üzenetére még nem válaszoltam! Ezt igyekszem korrigálni a napokban, bár jelenleg legalább 15 olvasatlan levelem van, így nem ígérek semmit.


Válasszatok olyan harci stílust, amely tényleges küzdelmi rutint biztosít, nem csak hamis önbizalmat és valótlan kompetenciát. Éljen az ökölvívás, a thai box, a savate, a birkózás, a judo és a BJJ!


Az Erő legyen veletek!


#CHRILLEX

2017. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Összességében én meg minden stílushoz értek, így azokhoz szóltam hozzászólni."


Valószínűleg megunták az ilyen színvonalú hozzászólókat.

2017. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:
100%
Sziasztok! Persze, még élek, köszi az érdeklődést, mostanában más fórumon (a Quorán) szoktam inkább írogatni. De visszanézek ide is. :)
2018. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!