Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Az házimunka elvégzésén kívül, és azon kívül, hogy minden nap fellépcsőzök a 4. emeletre, szinte egyáltalán nem mozgok. Szeretnék ezen változtatni, mivel kicsit elszaladt velem a ló és felszedtem 7-12 kilót. Jelenleg a 165 cm-hez vagyok 65-70 kg, ami 1 éve még 58 volt. Régebben azért volt ez, mert több volt a szabadidőm, mindenhová gyalog jártam, viszont most ezt nem tehetem meg, mivel a munkám megköveteli a jó megjelenést, így nem ülhetek be izzadtan az irodába a reggeli 3 km séta után. Amikor szabadnapos vagyok el szoktam menni túrázni, vagy akár hétvégén is, ha nem kell a munkámmal foglalkoznom, olyankor 10-15 km-t szoktam megtenni. Ezen kívül nem igazán tudok mást csinálni. Amikor hazaérek a munkahelyemről eléggé ki vagyok merülve szellemileg, attól higy egyedül élek szeretek idafigyelni a környezetemre, tehát kitakarítom a lakást, mosok, néha főzök és utána hulla vagyok, szóval nem hogy edzeni, megmozdulni sincs kedvem. A súlyom egyébként múlt évben ősszel kezdett gyarapodni, akkor 2 hónap alatt felment 10 kg, de azóta sikerül 65-70 kg között tartani a súlyomat úgy, hogy csökkentettem az étel adagjaimat (1500 kcal/nap). Mit tanácsoltok, milyen mozgásformát? Vagy esetleg hogy lehetnék kevésbé kimerült nap végére, hogy itthon tudhak edzeni? N

2017. aug. 27. 13:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést az elgépelések miatt.
2017. aug. 27. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan lehetnél kevésbé kimerült, azt nem tudom, mert nem tudom, mit dolgozol. Ezen valószínűleg nem is tudsz jelentősen változtatni. A neten rengeteg "turbóedzés" van. 8-10 perces mozgások, amelyek átmozgatják, formában tartják az egész testet. Például:

https://www.youtube.com/watch?v=DZ6voLaG9_I

A fogyást viszont elsődlegesen az étkezés oldaláról kellene megközelíteni. Ha pontosan tartod az 1500-at, akkor valószínűleg fogyni fogsz lassacskán.

2017. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. aug. 27. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthonra nagyon jó a fitvideo.hu.
2017. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!