Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a távgvaylo...

Miért van az, hogy a távgvayloglástól jobban fogyok és sokkal jobban érzem magam, valamint kevésbé vagyok éhes mint a kocogástól? 10 km-t szoktam naponta gyalogolni 1:20 óra ideig és iszonyuan fogyok.

Figyelt kérdés
futással 2 naponta tettem meg ugyan ennyit. a térdem rengeteget fájt ( terepen futok, teremben nem lehet, bedilizek és sokkal kevesebb zsírt égetek) valamint gyakorlatilag faltam utána, nem brtam megállni annyira éhes voltam 10 km után. igaz, nem volt 1:20 óra az idő inkább 45-60 perc. Viszont 10 km-t egyszerre emelt tempóban minden nap bírok, nagyon izzadok a végére és marhára jól érzem magam. Kifáradok és nem vagyok farkas éhes. Ez miért van?
2017. júl. 9. 20:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Távgyaloglástól
2017. júl. 9. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!