Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az airsoft...

Szerintetek ez az airsoft fegyver jó lenne a hibáinak ellenére is?

Figyelt kérdés
WELL TGG R4 submachine gun (mp7)

2017. jún. 28. 00:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
vagyis a második válaszod
2017. júl. 2. 20:09
 42/63 anonim ***** válasza:

Nem az más. Kezdetben jó márka volt, de leadtak a minőségből.

Nem halllottam még airsoftos gázrobanásról.

Midcapet javaslok. A hicap csörög mint a fene.


Az aep nem rossz öttlet, én egy cyma mp5-öt használok. Mindenhol megálja a helyét, de ez drágább mint az AK-d.

2017. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Értem, és még arra válaszolsz ha megkérhetlek, hogy mind 1, hogy hány grammos bb-t használok egy fegyverhez? mert pl. van a CM.522 és ahoz 0,25-öst ajánlanak Airsoftcentrum-on. De nagy baj ha mondjuk 0,20-ast használok? Vagy úgy csak nagy "gengszter"nek érezhetem magam, hogy nem tartom be amit ajánlanak. :)
2017. júl. 2. 21:02
 44/63 anonim ***** válasza:

Van jelentősége. Minél nehezebbet hasznász annál kevésbé van kitéve a környezeti hatásoknak a röppálya. Pl: szél.

Az aegek általában 25 vagy 28asat használnak, mivel a nehezebbekkel már nem bírna a motorjuk. Ennél nehezebbeket a mesterlövészek használnak. Az ő puskájuk elég erős hozzá és fontos a pontosság.

20as bbt a támogató fegyverek használnak mivel az ő feladatuk nem az ellenség lelövése. Így a pontosság. Mellékes, a mennyiség a lényeg. A 20ason pedig spórolni tudnak. A méret kiválasztásához jó tudni, hogy egyáltalán elfér-e a csőbe a golyó. (25ig ez nem probléma soha)

2017. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Párdon, a méretet nem kell néznu ha jó minőségű bbt használsz mert mind ugyanakkora, roszaknál fordul elő nagy eltérés.
2017. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

Nem gond ha folyamatosan kérdezgetek? Csak mindig eszembe jut valami.


Ha van kedved lecsekkolnád a taiwangun 0,25grammos bb "készletét"? (nem fontos amúgy is leírom ide a márkákat)


A Gurader,Kilo9,goldenball,p§j ezek közül egyik se jó márka? Csak mert akkor MO.-ból rendelek bb-t.

2017. júl. 2. 21:32
 47/63 anonim ***** válasza:

Megnéztem. Az egy vicc felejtsd el.


AjÁnlom,olvas el ezeket a cikkeket: [link]


Némely infó már elavult, de kikupálódsz a végére.

2017. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Még a véleményedet elkérhetem a Cyma CM.513 (M4)-ről? Hangtompítós és fent van taiwangun-on.

És ha szerinted jó akkor szerinted a "BATTLEAXE" M4 tárak belemennének?

2017. júl. 2. 22:33
 49/63 A kérdező kommentje:
vagy esetleg valamilyen m4 tárat ha tudsz hottá ajánlani. :)
2017. júl. 2. 22:34
 50/63 anonim ***** válasza:
Szokták ajánlani az m4 sorozatot is, jó bele a tár.
2017. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!