Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az airsoft...

Szerintetek ez az airsoft fegyver jó lenne a hibáinak ellenére is?

Figyelt kérdés
WELL TGG R4 submachine gun (mp7)

2017. jún. 28. 00:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

Nem jó! Minőségi BBt vegyél. G&G vagy Specna armsot! Különben 1 széttörik a csőben, tönkre megy a fegyvered.

2 széttörik valakinek a szemvédőjén. Ha rácsos akkor már kereshet is magánaj egy vak vezetőt.


Én nagyobb 100+ tételeket mindig a taiwangunról rendelek. A kicsiket meg a hazai airsoftcenterből.


A polymer az műanyag. Ha a gearbox ploimer az gáz. Ha a külső attól még jó fegyver lehet.

Gearboxban a v3as a legjobb mivel könnyű pótolni az alkatrészeit.


A p90nek meg csak a cyma verzióráról tudok egy jó tesztet, de az neked drága és az se nyerte el a tetszésem. Én kezdőként nem kockáttatnék.

A pénzverést hagyd meg a haladóknak.

2017. júl. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm de még arra gondoltam, hogy cqb-re csak pisztolyt veszek tárakkal és bb-t meg vedőfelszerelést de ha field-re megyek akkor még kibérlek valamilyen fegyvert. Ez jó ötlet? Leginkább cqb-n szaladgálnék össze-vissza egy pisztollyal így kezdetlegesen.
2017. júl. 2. 15:03
 33/63 A kérdező kommentje:
És amúgy esetleg a double eagle az jo márka?
2017. júl. 2. 15:49
 34/63 A kérdező kommentje:
És még a kilo9-es bb-k jók?
2017. júl. 2. 16:28
 35/63 A kérdező kommentje:

Még az elöbb írtam azt, hogy a pisztoly vagy inkább az AK.

Kábé ugyan annyira jönnék ki vele de egyenlőre leginkább cqb-re mennék. Szerinted mi legyen?


UI: Ha lehet ne azt mond, hogy ezt én döntsem el mert én félek, hogy rosszat mondok mert nem vagyok jártas a témában.

2017. júl. 2. 16:32
 36/63 anonim ***** válasza:

Azt hittem válaszoltam már ezekre a kérdésekre.


Az egy rossz márka.

A kilo9 használhatatlan. Csak azok a jók amiket írtam. Illetve még 1 de a neve nem juteszembe.


Cqbra elég a pisztoly de AKval is lehet egyeslövést végrehajtani.

Nem biztos, de lehet az AK túl erős lenne cqbre, akkor meg állítani kéne rajta, hogy gyengébb legyen.

A pisztoly sokbakerülhet még neked, király meg minden, de a gázos méreg drága táraii gyakran már újként szelelnek.

Az ak viszont egy nagyfegyver nem olyan előnyös ha szűk helyeken kell manőverezni.


Mindezekellenére továbbra is azt kell mondanom előszőr AEG-et vegyél. Ha meg van küldbe szervízbe pl a pesti airsoft dokihoz aki ellenőrzj neked párezer forintért és kijavítja a gyakori gyári hibákat. Ez hosszú éllettartamat és jobb lőképet jelent. Meg akkor már kérdmeg, hogy lője be a fegyver fpsét cqbre.

2017. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm de viszont még pisztolyból aep-re gondoltam mert picit félnék a gáztól, hogy rosszul töltöm meg a tárat és az arcomba robban :D

De akkor marad az AK.

Köszönöm szépen a válaszokat és, hogy aktívan vissza írtál:)

2017. júl. 2. 18:15
 38/63 A kérdező kommentje:
Jaj és még írják taiwangun-on, hogy le tudják vinni 320fps-re a "sebességét". Szerinted kérjem? vagy inkább airsoft dokival.
2017. júl. 2. 18:18
 39/63 A kérdező kommentje:
jaj és még annyi, hogy plusszba 2db mid-cap vagy 1db hi-cap-ot vegyek?
2017. júl. 2. 19:37
 40/63 A kérdező kommentje:
így a 4. oldalon az első válaszod akkor nem a "guarder"-re gondoltál?
2017. júl. 2. 20:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!