Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az airsoft...

Szerintetek ez az airsoft fegyver jó lenne a hibáinak ellenére is?

Figyelt kérdés
WELL TGG R4 submachine gun (mp7)

2017. jún. 28. 00:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:

még találtam egy hasonlót evike.com-on H&K MP7 SMG Full Size Airsoft AEG by Umarex (Sports Version)



(a felső az taiwangunon van)

2017. jún. 28. 00:39
 2/63 A kérdező kommentje:
UI:Azért választottam ezt a kettőt mert olcsók és nem szeretnék gázosat
2017. jún. 28. 02:38
 3/63 anonim ***** válasza:
A well fegyvereket felejtsd el. Mert 1-2 játék után mehet a kukába.
2017. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
okés köszönöm akkor inkább maradok a cyma-nál:)
2017. jún. 28. 12:47
 5/63 A kérdező kommentje:
De esetleg még a HK g36c umarex jó lenne? Vagy fixen a cyma?
2017. jún. 28. 12:49
 6/63 anonim ***** válasza:
Halottam már róla. Szerintem maradhat.
2017. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Az elsőbbik válaszolótol kérdezném: pontosan, hogy érted hogy "mehet a kukába"? Csak mert műanyag és ráesek és eltörik? Vagy gagyi a belseje?
2017. jún. 30. 00:09
 8/63 A kérdező kommentje:
Igazábol nekem ezzel érné meg a legjobban de ha olyat mondassz, hogy nagyon meggyőz akkor lehet, hogy hagyom és inkább shotgunozok:)
2017. jún. 30. 00:36
 9/63 anonim ***** válasza:

Gagyi a belseje a well cuccoknak. Persze műanyag külső se pozitívum, de az még szódával elmegy.


Amúgy bocsi nekem is csak másodkezes infóm van erről a fegyóról. Nállunk a H&K márka ritka. De úgyvtudom ideális támadó fegyver a fürge játékosoknak. És, hogy egy locsoló cső. Shotgunt csak akkor vegyél, ha csak cqbre készülsz. Máshol nem veszed hasznát. De megteszi belőle az olcsó is. Többnyire ez az eldobható fegyver kategória. Nem éri meg javítani. Nem éti meg fém alkatrészekkel használni stb.

Amúgy van egy olyan, hogy cm 522 azzal nem lőhetsz mellé és meglehetősen olcsó is. Kezdőknek ajánlott fegyver. Strafabíró. Ha eltöröd megtapsolnak érte. És a teljesítménye is jó.

Amúgy ez-az a rész mikor az Ak és az M4 fanok összecsapnak, aztán valaki azt mondja G36. Nézd meg ezeket is.

2017. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

Meggyőztél! Taps-taps... :) Nézegettem minden felé de leginkább Euból szerettem volna vásárolni mert szerintem olcsóbb lenne taiwangunról rendelni mint pl. evike-ről (meg szerintem evike meg gunfire elég összedobott oldalak nem úgy mint taiwangun (saját vélemény).

G36C meg nagyon drága taiwangunon, ezért maradtam az AK-nál. A CM.522-őt is néztem de a helyett az 520 mellett döntöttem mert a cm.522-re macerás rárakni a szereléksínt legfeljebb megkérek valakit aki rá tudná nekem fúrni. De gondolom kezdésnek nem is kell red-dot hanem elég az iron sight (nekem iron sight-al izgalmasabb főleg úgy, hogy egy "orosz darálóval" szaladgálok). Az a baj, hogy 30k fölé nem akartam nagyon fölmenni esetleg 4-5000ft-tal és így is ahogy kinéztem magamnak az 520-at plussz 2db tárral meg bb-vel és még keresnék hozzá valami jobb aksit a gyárinál amivel megéri kimenni játékra plussz töltő... fölmegy még 42-ig... De azért keresgélek egérutakat ;). Köszönöm a választ:)

2017. jún. 30. 11:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!