Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki mar hasznalt Gigant pro...

Aki mar hasznalt Gigant pro Mass-t mi a tapasztalata, mennyi ido alatt mennyit lehet hizni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 06:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

"használni" ?


Csirkét is szoktál "használni", meg rízst?

Mire?


Milyen választ vársz?

24 nap alatt 3,45 kilogrammot lehet hízni tőle.

Nyilván MINDENKI, aki ezt eszi, ugyanannyit fog fejlődni.

Az edzés, táplálkozás ne is érdekeljen, csak "használni" kell a csoda-port.

2010. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 clint ***** válasza:
Csak hízni akarsz vagy edzeni is normálisan? Mert ha hízni, akkor nem ilyent kéne szedni...
2010. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Még nagyon nagy tapasztalatot nem tudok mondani, de az biztos hogy én elkezdtem a gyúrást , ma voltam 5. napja kint edzeni, és kajakra olyan mintha 2 hete nyomnám, nagyon jó...mellé még vegyél tiszta fehérjét, proteint(mondjuk nekem az nincs de akarok XD).Nagyon sokat lehet hízni a gigant pro masstól és izmosodni mert még szálkásít is szal úgy hízol hogy nem a zsír miatt leszel nehezebb hanem a szálkás izomtömeg miatt.20 éves srác vagyok és nagyon meg szenvesztetem magam a gyúróterembe szal úgy edzél hogy adj bele mindent, mert ha penyéskedel akkor nem sokat fog használni, had szakadjanak azok az izomrostok, hidd el aranyat ér.Akkor a jó a gyúrásod hogyha szenvedel a súlyzókkal és másnap harmadnap izomlázad van ami elég kellemetlen....én ezt tapasztaltam, de azért ne vidd túlzásba.Remélem segítettem .Aránylag kb 1 hónap alatt durva 5 kilót felpakolsz.CSő
2010. máj. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 clint ***** válasza:

az előző válaszadónak:

Te nem a tömegnövelőtől nőttél, hanem attól, hogy kezdő vagy, ha lisztes vizet innál attól is nőnél ugyanannyit, ha nem többet:D

ÉS ne szakadjanak az izomrostok, ha túledzed rendszeresen akkor az ellenkezője lsz és csak fogysz izomból, figyelj rá oda....

2010. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze a kezdő embert gyúrásból az újból elkezdett gyúrással.Ugyan is én újból elkezdtem gyúrni nem pedig kezdő gyúró vagyok,de 3 hónappal ez előtt lett vége a 2 éves gyúrásomnak amikor felszedtem magamra 17 kilót,és ez eléggé sok,ami nem kis tapasztalatot hord magával.Az izomrostok ha nem szakadnak akkor nem is fog fejlődni okostojás,nem azt mondom hogy szarjon be a szériázás alatt hanem hogy csinálja keményen,kivéve az első másfél hetet,"ha kezdő" de azt nem írt ide.Szóval a Gigant Pro Mass-tól igen is fog nőni és nincs párhuzamban a lisztes vízzel *_* .Minden táplálék kiegészítőnek a hízás a növekedés a lényege és mellette enni kell változatos ételeket.Van neki egy lappangási ideje kb másfél hét a leírás szerint, aztán érezni fogod a változást, én már most érzem pedig csak pár napja gyúrok. ;-) Szal kétséged ne legyen. Köszönöm.Cső
2010. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 clint ***** válasza:
Ez az okostojás tizenkét éve edz, és nemegy elismert testépítővel tartja a kapcsolatot.. a kis kétéves tapasztalatoddal ne vagánykodj, nem mindenkinek ugyanolyan a genetikája mint másnak... Amikor én kezdtem nem volt pénzem tömegnövelőre ezért tojásosrizset ettem edzés után és ugy nőttem mint a gomba, a másik a kérdező nem biztos, hogy edz lehet csak ő is olyan aki azt hiszi tömegnövelővel tud hízni mert vékony, és erre irtam ,hogy akkor ne ilyent szedjen!!!
2010. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 clint ***** válasza:

Amugy most nézem miket irkálsz le... Az izomrostok ha nem szakadnak akkor nem fejlődnek??? Ember te tudod miről beszélsz???? Nekem 52-es bicepszem és 12 év alatt egyszer volt izomrostszakadásom!!! Akkor vajon hogy fejlődtem???

JAh és amikor volt ez a kis szakadás képzeld majd egy hónapig nem tudtam edzeni, persze te kemény vagy kiszakitod az izmokat és nálad emiatt nő....

A másik én BSN termékeket használok, ami amerikai igazi minőségi termékcsoport a tömegnövelőiből napi 3-4 is lefogyasztok néha és mégsem növök, ellenben te majd a magyar Gigant pro massodtól még 5 év mulva is nőni fogsz...

2010. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hanyas karod van és nem tudom ha ilyen vagy,hova akarsz még nőni,mellesleg nem tudsz senkit sem meg etetni hogy 52 es a karod és csak tápkiegészítőt nyomtál életedben. =)Szteroidokat pumpáltál magadba és ennyi a történet,52es karhoz egy sima edzés táppal kevés még ha 20 évig edzel is.És elég szégyen hogy nem tudod mi az hogy rostszakadás de már ki sem fejtem mert úgy is lesz ellenérved.Háromféle izomrostunk van. Ezek a gyors (Ilb. és Ila.), illetve a lassú (I.) izomrostok. Az összes emberi izom (harántcsíkolt vázizom) tartalmazza a gyors és a lassú rostokat. Az állatok esetében ez nincs így,de ez most mindegy.Na csüvesz =)
2010. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 clint ***** válasza:

nem is akartam megetetni senkit, sosem tagadom, hogy használtam szteroidokat még akkor is ha nem úgy fejezném ki magam, hogy tömtem magam velük, de csak akkor nyúltam hozzájuk, mikor már nem fejlődtem és 9 éve tiszta edzés után, viszont már akkor is 100 kiló körül voltam..

ÉS Amikor elkezdtem már semmit nem tudtam bevetni, a tápkiegek semmit nem használtak, ezért nyultam hozzá, plusz el akartam indulni versenyen, ami sajna nem jött össze, mert nem volt türelmem meg lovém egy jó szintiszta szálkásitásra... és hiába vagyok most ekkora, ha a helyemben lennél ennél is nagyobb akarnál lenni, ez egy ilyen mánia, de annyira már érdekel, hogy megint kokszhoz nyuljak...

Az izmorostok szakadása igenis tudom mi... Ha elszakitod az izmorostod, az nem tud nőni... De ez egyértelmü, mível ha csak a rostok 5%-át szakitod fel akkor meg sem bírod mozditani a karod ... Én elszenvedtem már 2004-ben fekvenyomás közben, és azzal, hogy felsorolod az izomrostok fajtáit nem tudom mit akarsz...

A G pro mass egy átlagos tömegnövelő, nem pedig csodaszer,

Szölőcukor plusz egy kis fehérje, sima kaja, persze, hogy fog tőle nőni ha edz és kezdő, de könyörgöm a kezdők mindenre reagálnak... ha két hónap kihagyás után használod akkor reagálsz, mert az izmoknak hiánya volt a táplálékfelvételre amit edzés miatt érsz el, ezért hirtelen fel tud venni sokat... Viszont a sráv nem biztos, hogy edz ezért mondtam, hogy hülyeség ilyent ennie, mint mikor néhány idióta kiscsaj soványnak érzi magát és tömegnövelőt szed mert az hizlal.... egy adag tömegnövelő 100 gr, egy tábla csoki 100gr, a csokit tovább emészted, lassabban felszivodó cukor van benne és jobban hizlal...

A tömegnövelő folyékony gyors táplálék az izmoknak, edzés utánra, nem hizásra van, hanem az izmok feltöltésére, azaz

ha azért issza valaki mert az hizlal, edzés nélkül az idióta, és kiadott egy értelmetlen dologra többezer ft-ot...

2010. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen ez így van ez a termék egy alacsony kalóriatartalmú tömegnövelő, mely fokozza a proteinszintézist, így meglepően rövid idő alatt segíti elő az izmok fejlődését.Elérhetővé teszi a tiszta izomzat kialakulását ,de csak ideális kalória bevitel mellett.Szal aki tényleg ettől úgy akar hízni hogy nem edzi az izmait annak elment az esze.Én ma fogok edzeni a konditeremben 7. napja és látszik hogy az első napokon jól értelembe vett kemény edzésnek köszönhetően, tényleg fejlődök részben a tápkinek is köszönhetm.Ezzel a dobozzal hogyha elfogy , akkor megveszem a Volumass 35 öt.Mivel nem tudtam róla hogy nem szteroid".A Volumass 35 egy adagjának elfogyasztása komplett és gyors testépítő táplálkozást jelent, mely arányaiban hasonlít az egész napi tápanyagszükséglet arányaira.Szerinem többet érek vele...és ha már ide írtad a versenyt én is írok ide egy versenyt =D ...és bármilyen vicces,túl vagyok a Megasztár 2. rostáján szal,nem szeretném megnevezni magam mert szeptembertől mutogatnál hogy ez volt az az okoskodó idióta akivel vitatkoztam a gyakorikérdések.hu oldalon XD na jól van minden jót én mentem aludni.
2010. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!