Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem nevetnének ki vagy gondoln...

Nem nevetnének ki vagy gondolná azt bárki, hogy mit keres Ez itt ha edzőterembe mennék (apámmal)? 15/L

Figyelt kérdés

Majdnem 16 éves vagyok. Kb 10 kiló felesleg van rajtam ami talán kevesebbnek néz ki. Az önbecsülésemet már évekkel ezelőtt a földbe tiporták, illetve alsós koromban kaptam beszólásokat. Ja és mert mintha ez nem lenne elég, ehhez hozzá jön az is, hogy gyűlölök emberek között lenni mert félek, hogy leégetem magam, elcseszek valamit, gázos dolgot teszek stb.

Apámmal mennék, szóval legalább nem lennék egyedül, de akkor is félek. Az új osztálytársak előtt (9. osztály) 4-5 hónapba telt mire a legkevesebb szégyenérzet nélkül megtudtam bármi érdemlegeset csinálni (hozzáteszem ők is porig rombolták azt ami maradt...).



2017. jún. 17. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem értem a kérdést az lenne ciki, h9gy apáddal mész vagy az, hogy van rajtad felesleg? Ha jól értelmezem akkor az utolsó valószínűbb, attól meg nem kell félned ahogy eddig észre vettem csak néhány paraszt szokott nevetni az újakon ha valamit rosszul csinálnak lányoknál nem ez a helyzet, és amúgy is miért nevetnének ki? Sokan vannak akik azért mennek mert nem elégedettek a testükkel és változtatni akarnak erről szól maga az egész :D
2017. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem nevetnek ki,de neked inkább valami vezetett edzés kellene.

a kondi önálló,magányos sport.

szóval vagy olyannal lenne érdemes lemenned,aki edz már pár éve,vagy személyi edzővel,aki ír étrendet is és megtanít edzeni.

mert most hozzáértés nélkül lemész,és mint az átlagos kezdő csajok futópadozol meg csinálod a többi gépes ökörséget hónapokig,eredmény meg nem lesz,aztán elkönyveled majd haszontalannak.

2017. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés- nézz utána! De mindenképpen, Mielőtt bérletet vesztek apával egy konditerembe!
2017. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apukád szokott egyébként kondiba járni? Ha igen, akkor szerintem tökjó, hogy vele el tudsz menni! Nem kell attól félni, hogy bárki kinézne vagy kinevetne. :)
2017. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés egy majdnem 16 éves lánynak? Kétlem, hogy beválna... Szerintem a kérdező inkább átalakítani szeretné testalkatát, mintsem erősíteni az izmait. A fegyencedzés pedig inkább erőt csinál, mint testet formál ilyen helyzetekben.
2017. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!