Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8 évig általánosban aktívan...

8 évig általánosban aktívan sportoltam. Heti 4-5 edzésem is volt. Hogyan tudnám magamat ismét kondiba hozni?

Figyelt kérdés

8 évig aktívan sportoltam. Átkerültem középsuliba, semmilyen sportolási lehetőség nem volt és én sem tudtam már edzésekre járni, mert:

1. nem tudtam hova járni

2. nem volt rá időm, és még most sincs, mert van amikor 5-re vagy 6-ra érek haza.

Szeretnék majd továbbtanulni olyan sulira ahol a fizikai erő nagyon fontos! Hogyan tudnám ismét kondiba hozni magam? 3 év "lustulás" után? Teljesen lelustultam, már kedvem sincs sportolni, de muszáj lesz ha beakarok kerülni a fősulira. Vmilyen tanács? Lány vagyok.


2008. okt. 16. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Heti 2-3x55 perces edzés a konditeremben megfelelő táplálkozással.


[link]

2008. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer gyógytornán vagyok, sajnos gerincferdülésem van, ezért gyógytesire kell járnom.

Hetente kétszer úszom (ez is javítja a gerincemet).

Naponta-két naponta (időmtől függ) egy órát "gyakorlom" a gyógytesis feladatokat.

Heti két alkalommal táncolok (hetente egyszer akrobatikus rock'n'roll és hetente egyszer danceaerobic).

Naponta futok két iskolányi kört.

Hetente sétálok 5 km-t.

Ezenkívül naponta egy órát jógázom.

Én így próbálom karban tartani a testem, nálam bevált.

2008. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!