Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek a holnapi...

Szerintetek elmenjek a holnapi vivicitta városvédő futásra ha tesin kívűl nem sportoltam?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy nem tudok elmenni rá így nem is edzettem. De most kiderült, hogy tudok menni és nem tudom belevágjak-e és végig tudnám-e futni. x)
2011. ápr. 1. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:
áá most nézem, hogy szerintem is tudok elmenni rá, mert nevezni kellett volna...:S
2011. ápr. 1. 17:43
 2/3 anonim ***** válasza:
mi az a vivicitta vásosvédő futás? sosem hallottam róla...
2011. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan erről nem tudok, de általában lehet nevezni közvetlen az indulás előtt is, csak akkor drágább. És jó lenne tudni, mekkora a táv. Innen a távolból amúgy sem lehet megmondani, hogy indulj-e. Én azt csinálnám, hogy elindulnék, de nem neveznék, így nem úszik el a pénzem, aztán meglátom, hogy megy.
2011. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!