Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen mit kezdhetnék el...

14 évesen mit kezdhetnék el sportolni?

Figyelt kérdés

Vékony, sportos alakom van. 168cm vagyok ha valamit számít.

Atlétikáztam, táncoltam. Milyen sportot érdemes elkezdenem?



2017. jún. 4. 10:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Én az úszást tudnám javasolni :)
2017. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ami tetszik:)
2017. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez tőled függ. Mondhatom, hogy menj el pl. kosárlabdázni, mert a magasságod megvan, de lehet hogy ez pont nem érdekel. De biztos jó lehetnél bármilyen sportágban kapusként is akár. Egyébként szívesen ajánlom figyelmedbe a küzdősportokat. Különféle box edzéseken az egész tested bőven meg van dolgoztatva, állóképességed tökéletes lesz és szép izmokat is lehet szerezni. És persze több bátorságod lesz az utcán is kiállni másokkal szemben, ha úgy adódik (Persze ne adódjon úgy, a konfliktusokat nem szabad erőszakkal kezelni)
2017. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is 14 éves vagyok és járok atlétika versenyekre például most voltam 2 hete egy országos versenyen de ez tőled függ hogy milyen sportágat szeretsz nekem kislabdadobás,távolugrás,300 méter,800 méter,100 méter,súlylökés ezek vannak de persze ez ahogy mondtam rajtad áll hogy mit szeretnél
2017. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 szerintem senkit se érdekelnek a versenyen elért eredmémyeid
2017. jún. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!