Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fehér zokniban szeretünk...

Makkai Patrik kérdése:

Miért fehér zokniban szeretünk jobban sportolni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Te hányan vagy, hogy többes számban írsz magadról??????
2017. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A kérdés azért van többes számban, mert ezt több sportolónál/csapattársamnál láttam, nem csak rám vonatkozik.

De kösz az értelmes hozzászólást.

2017. ápr. 3. 01:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben a "miért fehér zokniban szeretnek az emberek/sokan sportolni" lenne a helyes fogalmazás.


Én nem ragaszkodom a fehér zoknihoz és az ismeröesim többsége sem, ezért a megállapításod nem általános érvényü.

2017. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sportolókról van szó nem pedig úgy általában.

Egyébként kiemelem mégegyszer ,hogy az én csapattársaimról/ ismerőseimről van szó, akikkel együtt sportolunk, ezért szerintem helyes a megfogalmazás.

De jólvan akkor:)

2017. ápr. 3. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha téged ÖK érdekelnek, akkor kérdezd meg TÖLÜK - itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy a te csapattársaid miért szeretik a fehér zoknit :)
2017. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk nem jellemző a fehér zokni. Fekete esetleg. De nem mindegy?
2017. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában a tisztaságot és igényes kinézetet-megjelenést kölcsönöz, ez miatt vesznek fehér pamut zoknit, sportoláshoz.
2017. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
De egyébként általánosban és középiskolában is kötelező volt nálunk a fehér zokni.
2017. dec. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igy alakukt ki, gondolom.
2017. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!