Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig természetes az izomláz?...

Meddig természetes az izomláz? A segítség most nagyon jól jönne.

Figyelt kérdés
3 hete kezdtem el edzőterembe járni,személyi edző segít. Nagy súlyfeleslegről van szó. Az a baj h minden edzés után olyan szinten görcsölnek az izmaim h sírok. 3 szülést csináltam végig hang nélkül,tehát piszok nagy a fájdalom tűrésem. De ma konkrétan lábra se bírok állni annyira fáj a vádlim. Nem tudom kiegyenesíteni a lábam. Ez pedig nagyon elkeserít. Alig birom az itthoni dolgaim elvégezni. Magnéziumot szedek 3x1 et. Kérlek segítsetek. Természetes ez? Mennyi idő kb mire hozzászokik a testem az edzéshez?

2017. máj. 24. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy súllyal és jól végezted az edzést akkor izomlázad lesz. Pár nap múlva enyhülni fog. Nekem is mindig van, még a lépcsőn menni is fáj. Én egy ideje azt csinálom, hogy amikor érzem, hogy durva volt az edzésem, akkor befekszem a kádba 20 percre, jó meleg vízbe. Így sokszor nagyon enyhe az izomláz. De a párom esküszik, hogy ha innám a protein port nem lenne izomlázam..Majd kipróbálom azt is..
2017. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Csak abban bízom hamar hozzászokom az edzéshez. Nehéz ezzel a fájdalommal megbírkózni minden nap. Heti 3x edzek. Közte meg bicajozol 20 km-et.
2017. máj. 24. 22:02
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Ilyen izomlaz nem lesz, de kisebb simán lehet utána is. 32 éve edzem nagy sulyokkal, nekem meg mindig van izomlazam egyes területeken. Pl láb, hát, tricepsz, mell. Bicepszben és vállban meg soha.
2017. máj. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ma ráedzettünk kb egy 1000-1200 kalóriás edzést. Konkrétan nem tudok kiszállni az ágyból. Pedig azt mondta az edző h jobb lesz. Konkrétan ha mennem kell törpejárásba járok és minden lépésnél csorog a könnyem. A két kisfiam meg itt rohangál körülöttem. Ez nagyon durva...
2017. máj. 25. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Edzés után a nyújtás sokat segít. Smr henger is remek találmány. Meg nem a melegvizes fürdő, hanem a hideg.

Izomláz elmúlik, nem kell aggódni.

2017. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!