Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hozzá értők segítségét kérem....

Hozzá értők segítségét kérem. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Szeretnék tornazni itthon de hogy lenne jobb:

1. Minden nap mindenből pici vagy 2 3 naponta

2. Minden nap mozgás de felosztva pl fenek láb has



2017. márc. 13. 20:53
 1/2 anonim válasza:

Hali! Mindkettő ugyan olyan hatásos lehet.Gondold ki magadnak neked melyik lenne az előnyösebb , a kézen fekvőbb ha például olyan munkád van ami eléggé leterhelő és este érsz haza akkor szerintem a mindennapi mozgás jobb..Az én edzéstervemben például van szünet is ugyanis vannak nehezebb fárasztóbb napjaim illetve vannak kevésbé leterhelő napjaim ezért én ennek megfelelően állítottam össze. Bár melyiket is választod az eredmény szinte ugyan az lesz szóval nem kell aggódni hogy valamit rosszul csinálsz

Remélem tudtam segíteni.

2017. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első hülyeséget írt, minden nap nem lehet edzeni. Minden izomcsoportra érdemes egy edzésen edzeni, osztotthoz tapasztalat is kell. Heti 3-4 pont elég.
2017. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!