Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek segitseget kerni h...

Szeretnek segitseget kerni h h kezdjem el a fogyokuramat. Tippeket kerhetek? 😊

Figyelt kérdés
Igazabol minden honnan szeretnek fogyni egy kicsit.. Aranyos jo a lakom van de azert szeretnek rajta igazitani 😊ti h fogytatok? Milyen sport a legjobb? Mennyire nehez elkezdeni?

2016. aug. 21. 23:40
 1/5 anonim válasza:

Futás, tánc, úszás, biciklizés.

Ez a 4 sport fogyaszt a legtöbbet.

Egyáltalán nem nehéz őket elkezdeni, viszont ha fogyni szeretnél az étrend is fontos. Került a cukros üdítőket, csokikat édességeket.

2016. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fehér lisztből készült ételeket, zsírban sült dolgokat kerüld, ugyanúgy mint a cukrot.

Napi 3 víz (!!) minimum.

Továbbá mozgással, hogy a bőröd is feszes maradjon. Előző leírta, de csinálhatsz bármit, amihez kedved van.

(Otthoni torna, ugrálókötél, lépcsőzés, bármi)

2016. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Legnagyobb szerencsémre én találtam egy olyan sportot amit szeretek (talajtorna) sokáig tartott megtalálni az "igazit"😂 de neked is sikerülni fog!😃 Nem tudom hány éves vagy de nem kell diétázni elég ha csak odafigyelést az érkezésére és ha sokat eszel csökkentsd a mennyiséget! Sokszor volt velem úgy ha unatkozok akkor eszek lehet veled is ez van találj valami elfoglaltságot én ilyenkor vagy nyújtok vagy sorozatot nézzek 😂 vagy elmegyek a barátnőmhöz nekem a 6 után nem eszek bevált😃 Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget! Sok sikert!😃
2016. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
* odafigyelsz az étkezésedre ( szövegszerkesztő😠😠)
2016. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elöször csak pár infot irok ha kell meg segitseg (etrendel vagy akarmivel kapcsolatba irj privatba)


Táncal meg ezekkel nem mesz sokra edzőterem az segitett nekem is 126 kb voltam 3 hónapja most 101 vagyok és igen a kezdet mindig nehez ez igyvan mindennel

2016. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!