Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó 3-4 kiló leadása? Nem...

Utolsó 3-4 kiló leadása? Nem tudok a környezetemben segítséget kérni.

Figyelt kérdés

172/61,7 kg vagyok. 58 akarok lenni, de legalábbis minimum 59. Nem akarok izmot építeni, csak fogyni akarok, hgy eltünjön a nagy seggem. Normálisan étkezem, semmi cukor, üditö, csoki, pékáru. minden nap Péntek Enikö 40 perces videóira edzek. 4 fokok vannak kint, nem megyek futni sem biciklizni ilyen idöben, de jövöhétre jobb idöt mondanak. Mit tehetnék, hogy lefogyjak? Próbálta,m fehérjeturmix-diétát 0 sikerrel. Egyszerüen nem mozdul a mérleg.

Elöre is köszönöm a segítséget.


2016. ápr. 10. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A 172 centidhez marhara nem lehet nagy a segged. Lehet lemegy a 3-4 kilod, de nem vagy nem csak a seggedrol fog lemenni. Etkezz egeszsegesen, vegezz guggolast, kitorest, stb. Vagy folytasd tovabb amit eddig csinaltal aztan idovel lesz eredmeny.
2016. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olyan alakom van, mint Jennifer Lopeznek. Csak nekem mellem is minimális, kint vannak a bordáim, gerincem... tehát ha hízok is (visszajött 2 kiló) mind a combomra ment. Ès azért nem szép látvány egy bazi nagy körte :(
2016. ápr. 10. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed hozzá, szereteted felé, és örömet okoz a nevelése, neveld. Ha csak nyűg és kapszkodó a gyermeked, akkor sérülni fog.
2016. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3as vasárnap dél van és már be vagy ba.zva? Az szép. :D
2016. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

ez hogy jön ide? :D ejnye :D

2016. ápr. 10. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló alakom van, bár vannak melleim, de a 60 cm-es derekamhoz a 97 cm csípő elég durva. Most vagyok 54 kg 164 cm-hez, szóval nagyon hasonló hozzád. Mikor végonyabb voltam, nem vehettem fel bármit, mert ruhán keresztül látszódtak a bordáim, ocsmány volt.

A helyedben elkezdenék megbarátkozni az alakoddal. Sokat edzek rá, ha már aránytalanul nagy, legalább formás legyen. Az összes eddigi párom számára a fenekem volt az egyik legvonzóbb testrészem.

Ahhoz, hogy ne legyen lényegesebb nagyobb, ha a genetikád olyan, akkor egészségtelenül alacsony testzsírszázalék kellene, ami nagyon kevés embernek tetszik.

2016. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na én férjemnek is a fenekem tetszik a legjobban.

Az adatok alapján vékony vagy.

Hát, kár, hogy nem lehet semmit sem vele kezdeni. Strandon évek óta nem voltam :(

2016. ápr. 10. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:

A strandot pedig ajánlanám, nekem sokat segített önbizalmat szerezni. Sok vékony lánynak fürdőruhában kritikán aluli az alakja. Semmi forma, csak vékony, lapos test. Amúgy is most már divat a nőies alkat és a feszesség. Biztosan láttad már a push-up bugyikat is. :)

Nekem ilyesmi a célom: [link]

Szerintem sokkal szebb mint ez: [link]

Miért nem akarsz izmosabb lenni? Éppen attól éreznéd magad jobban és lennél formásabb.

2016. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A két kép közül tényleg szebb a nagyobb.


Tavaly kezdtem izmosodni, és vastagodtam. És nem akarok vastagodni :( pedig nem eszek zsírosan, illetve kevés szénhidrátot fogyasztok meg minden.

2016. ápr. 10. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!