Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzek és mégis hízok, miért...

Edzek és mégis hízok, miért lehet?

Figyelt kérdés

Már nagyon elkeseredtem ezért írok ide , hátha valaki okosabb ebben a témában mint én. már megijedtem .

Fogalmam sincs hogy ilyen létezik e.

De 3 éve vagyok vegetáriánus

1 éve táplálkozom egészségesen.

2 hónapja edzek saját testsúlyos edzéssel !

186 cm vagyok 95 kilóval kezdtem edzés előtt most 98 vagyok. amire lehetne mondani hogy izom , de centiben sem mentem lejjebb derékba. az van hogy nem hogy fogyok szálkásodok hanem hízok.

kalóriát számlálom edzés kezdete óta

makrókat is mindent betartok . de egyszerűen semmi!

mi lehet a baj?


2017. febr. 15. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem jò az ètrended, ès elszàmolod a bevitt kalòriákat vagy ha a kajàd tènyleg rendben, ès az edzes is, mégis hìzol, akkor mèg mindig lehet tùl sok a ch, vagy valamilyen betegsèged van, ami miatt nem megy a fogyàs.
2017. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

néztem a makrókat is ki számoltam miből mennyi fehérje ch és zsír. kalóriabázis segítségével minden nap nézem!

fogalmam sincs :/

2017. febr. 15. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a ch,fehérje,zsír arány? Mennyi kcal-t viszel be?
2017. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát így számoltam

30-35 Kcal/Tskg

95 kilóval számoltam

95x35=3325

kalóriadeficitnél mivel fogyni akartam ezért vettem a 80% át így jött ki 2660 kcal

tskg/2g fehérje az 190

Fehérje:190x4 =760kcal

marad 1900 kcla

zsír azt 20-30% ra lehet belőni

20 al számoltam.

380 kcal a zsír ami durván 42 g zsír

1520 kcl marad a szénhidrátra ami 380g

tehát:

Fehérje 190g

zsír: 42

szénhidrát : 380 g

ezzel lennék deficitbe. így számoltam és nagyon sok mindenkinek működik.

csak valamiért nekem nem!

2017. febr. 16. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd lejebb a ch-t. Simán lehet, hogy ir-es vagy, azok meg majdnem 400g ch-tól híznak mint a disznó. Simán ment rád izom is, attól még a derekadból miért fogytál volna? Semmi összefüggés. Ha valamit csinálsz egy ideig és látod hogy nem jó akkor váltani kell. Vidd lejebb a ch-t és emeld meg a zsírt. De sokkal lejebb.
2017. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a fehérje is túl sok, nem kell ennyi. Simán lehet,hogy ennyi kalóriával hízol. Egy kalkulátor nem szentírás.
2017. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha elsősorban a fogyás a célod akkor a ch-t mindenképp vidd lejjebb.

Igaz én nő vagyok és olvasva ezeket elsőre kisebb sokkot kaptam :D Na mindegy,a lényeg a lényeg : én anno a 45% fehérje,35 % ch és 20 %zsírral fogytam le.

Élőszőr én is magasabb ch-val kezdtem és kevesebb fehérjével,ami nekem nem vált be több okból sem.

2017. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!