Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Régebb óta edzek (sajnos)...

Régebb óta edzek (sajnos) megszakításokkal! Szeretnék olyan szteroidot szedni (szúrni semmiképp) amitől nem leszek egy szőrös állat, sem férfias de mégis hatékony?! 1-2 kúra erejéig gondoltam a dolgot! 19/L!

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 5. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye viccelsz? Eleve nőként hogy gondoltad ezt? Másrészt pont a tablettás cucc a veszélyesebb, jobban terheli a vesét, májat.

Ha pedig megszakításokkal edzel, akkor főleg nincs értelme nálad a cuccnak. Egy kúra pedig nincs, csak első kúra. Kúra után ugyanott leszel, mint előtte és csak a folyamatos többi kúrával tarthatod fenn az eredményt. Vagy azt gondoltad, hogy 1-2 kúra és megmarad minden naturálban? Akkor nagyon nem vagy képben. És ha nem vagy képben, akkor felejtsd el a koszolást!

2014. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D Egyik szemem sír, a másik meg bolt. Örülök, hogy egy lány izmosodni akar, de hát azért mégsem pont így kéne :D
2014. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Büdös a munka drágaságom?!
2014. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éppen azért kérdeztem, kértem a véleményeket, mert annyira nem vagyok képben a kokszolással! Természetesen nem ugrok bele semmibe amiről nem tudok eleget. AZÉRT KÉRDEZTEM ÉS KÉRDEZEK! Kedves hímsoviniszta "faszok"! Nem büdös a munka a férfiak is ugyanúgy kokszolnak, szóval ne itt ítélkezzünk, főleg ne rólam! Ha ennyire begyepesedett a gondolkodás módotok, hogy nem tudtok normális választ adni arra AMIT KÉRDEZTEM, akkor miért pazaroljátok itt az időtöket? Szép ez a vasárnap, menjetek sétálni. Én nem másnak (férfiaknak, nőknek) akarok tetszeni, hanem magamnak. Ha magamnak így tetszenék akkor ahhoz senkinek semmi köze!
2014. okt. 5. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek után mégis milyen segítséget vársz kislány?! Lefaszozol minket és te akarsz kioktatni? Kis túlzással majdnem kétszer annyi ideje edzem, mint amennyi éves vagy te picilány! Talán több tapasztalatom van a témában és ezért nem javaslom fiataloknak a cuccot. Akkor meg pláne ha még lány is vagy! Eleve bármiféle tanácsadás tavaly óta börtönnel büntetendő, nézz utána az új doppingtörvénynek. Hogy képzelted mégis, hogy majd nyíltan itt bárki neked kúrákat dob össze?

Keress egy edzőt, aki elmagyarázza a dolgokat, ennyit tudok javasolni, akkor is ha neked ez nem tetszik.

2014. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, kislány, teljesen jó válaszokat kaptál, főleg az elsőt. Ha nem vagy képben a kokszolással, akkor talán hihetnél annak, aki többet tud nálad, és nem véletlenül mondja, hogy ez nem úgy működik, hogy "csak 1-2 kúra". A felelősség elhárítása sem egy legitim dolog, az ilyet kérdező hímegyedeknek is ugyanezt mondjuk, pláne, hogy már egy jóideje illegális még rávezető tanácsot adni is! Calm your tits, please.


Amúgy hogy állsz most, és mi a cél, amiért azt hiszed, hogy kokszra van szükséged?

2014. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!