Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hajlékonyabb lenni?

Hogyan tudnék hajlékonyabb lenni?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok és az a problémám,hogy nagyon kötött vagyok pl nem tudom megérinteni a lábujjaim nyújtott térdel. Valamint a többi testrészem a hátam is nyagyon kötött(vékony vagyok 58kg). Ez mennyire normális? Mit tudnék ellene tenni?

2017. febr. 15. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
tornazz, jogazz, vegezz nyujto gyakorlatoka rendszeresen, azok jot tesznek a kotottseg ellen.: )
2017. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljes mértékig normális.Gondolom egy elég magas illető vagy.Azoknak is ahogy nekem az ínszalagok nem nyúlnak meg annyira, hogy "megérintsék a lábujjaikat"(190 cm vagyok).Eszméletlen, miért akarod megérinteni a saját lábujjadat!?


Passzív nyújtással meglehet nyújtani a szalagokat, amikkel majd később megtudod érinteni a lábujjadat...De értelmetlen folyamat az egész + sérülés veszélyes.

2017. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!