Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha gerincproblémái...

Mit tehetek ha gerincproblémáim vannak? Hogy eddzek?

Figyelt kérdés
Januártól kezdve jártam jógára, illetve itthon próbáltam "formázni" magam. Rengeteget guggoltam, illetve több (blogilates) videó alapján edzettem. Viszont kiderült azért fájt a derekam hosszú ideje, mert rejtett gerinchasadékom (?) van... Nem javasolt sem a guggolás, sem a felülés, semmi ilyesmi. Sportolni, fogyni pedig szeretnék, de így ötletem sincs mit csináljak. Ha valakinek esetleg hasonló problémája van tudna segíteni?

2017. febr. 12. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

folytasd a jógát és egészítsd ki saját testsúlyos edzéssel,mint a fegyencedzés mondjuk.

amúgy a felülés egészséges embereknek sem javasolt,nem csak a gerinc bántalmakkal rendelkezőknek.

2017. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a jóga és a fegyencedzés is hatalmas kamu dolog.

Itt össze van írva, csak olvasnod kell

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2017. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!