Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valamilyen edzéstervet tudtok,...

Valamilyen edzéstervet tudtok, ami leégeti a popsiról a felesleget?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben nem figyeltem, hogy mit eszek és nagyon elhisztam a popsi részén. Szeretném, ha feszes és formás lenne. Olyat szeretnék ami fent van a Youtuben.

A válaszokat előre köszönöm :)



2017. jan. 9. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szobabicikli, guggolás. Amennyit bírsz és nem megterhelő. Esetleg felülés, futás.
2017. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állítsd össze magadnak hgoy mennyit bírsz egy huzamban letekerni, mennyit tudsz az alábbi gyakorlatokból megcsinálni.
2017. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

milliószor lett elmondva. attól, hogy fenékre edzel még nem fenékről fogsz fogyni. megerősödik a feneked, de ha nem végzel kardió jellegű gyakorlatokat, és nem diétázol, akkor feszes fenék helyett lesz egy izmos, de zsíros feneked.


tehát első körben a zsírtól kell megszabadulni, ahhoz pedig kardió kell, nem fenék erősítés.

2017. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
HIIT edzés, bár kezdőknek nem szokták ajánlani, de már kisebb terheltségnél is pozitív hatást mutattak ki. Mellette megfelelő táplálkozás és persze erősítés. Ha nem jársz terembe akkor vegyél kis egykezes súlyzókat pár ezer Ft és persze mellette szabad súlyos gyakorlatok. Nyárig csodát művel veled, csak csinálni kell.
2017. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy fenekre edzel még nem fog a feneked fogyni,egyébként meg diéta és aerob edzés
2017. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

https://www.youtube.com/user/blogilates/playlists

[link]

Havonta vannak naptárak haladóknak, de van egy kezdő is, mindenképp azzal indíts. Van egy durvább, intenzívebb programja is, de az fizetős és mondom, sokkal-sokkal keményebb mint a naptárak (habár rövidebb és hatásosabb, legalábbis számomra).

Ha kérdésed van ezzel kapcsolatban, írj nyugodtan, én kb egy évig a youtube-os edzéseket csináltam, mostanában vettem meg a fizetőset, mindkettővel van tapasztalatom.

2017. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!