Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 176 cm vagyok és 61 kiló és...

Hubeyka kérdése:

176 cm vagyok és 61 kiló és 32-es a bicpeszem. Szerintetek ez mennyire jó?

Figyelt kérdés
Júliusban elkezdtem kondizni, de augusztus végén abbahagytam a suli miatt. Azóta itthon edzek: fekvőtámasz, hasizom gyakorlatok, gugolás. Van itthon egy csövem és azon szoktam kihúzni magam minden nap. Amikor jó erőbe vagyok, 20szor kimegy, de általába 18-19et szoktam. Szerintetek ez jó? Mennyi lenne az ideális átmérője a bicepszemnek( most 32). És mit kéne tegyek ennek elérése érdekében?

2017. jan. 7. 13:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy a csövön egyszerre megy ki 20 és egy nap 100-150 kihúzást csinálok. Hasizomból is ennyit és guggolásból 100at. Ja és 14/f
2017. jan. 7. 14:02
 2/5 anonim ***** válasza:
32-es kar még akkor is kicsi lenne, ha 20 centivel alacsonyabb lennél.
2017. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nem személyeskedni akarok, de neked hanyas karod van? Úgy öszintén...
2017. jan. 7. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem személyeskedni akarok,de te kértél véleményt
2017. jan. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 évesen ez bőven jobb a kelleténél. Az átlag, cingár, semmit nem sportoló felnőtteké ekkora. Ha nagyon ez a mániád, hát tegyél még rá 1-2 centit, de azt őszintén megmondom, hogy egy korodbeli srác egy 40-es karral párosítva eléggé visszataszító jelenség lenne, úgy külsőre is meg belsőre is egyaránt, úgyhogy ne essél túlzásokba. 40-es kart majd ha 24 éves leszel, akkor jól fog mutatni.
2017. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!