Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen kézilabda edzéssel...

Egy ilyen kézilabda edzéssel mennyi kalóriát égetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy interneten van erről oldal, de természetesen nem egész edzésen kézilabdázunk. Aki így saccra tudna nekem mondani valamit, annak nagyon hálás lennék.

Olyan 15-20 perc bemelegítéssel kezdünk. Kb 5 perc futógyakorlatok, 5-10 perc erősítés (felülés, háterősítés, karerősítés). Utána még 10 percig mindenféle gyakorlat (padon ugrálás, létra, gumikba ugrálás). Utána labdát passzok, kapuralövések posztokról. Illetve edzés utolsó 20 percében kézilabda. Tudom hogy nagyon nehez megbecsülni, nekem pláne, viszont egy minimumra nagyon kiváncsi lennék.

50 kg vagyok, azt hiszem ez is számít.

Köszönöm annak, aki segít :)



2016. okt. 7. 05:43
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

kb 3-400

2016. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne a kalóriákkal foglalkozz, hanem az edzéssel. Ha rendesen csinálod, és normálisan táplálkozol, nem kell félned a kilóktól.
2016. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!