Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógával meg lehet nyújtani a...

Jógával meg lehet nyújtani a szalagjainkat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok és kb 7 évig tesi órán kívül nem sokat mozogtam és ez meg is látszik a tartásomon is , de leginkább kempo edzés közben rúgásoknál érződik és a keményebb nyújtások nagy részét sem tudom végrehajtani bemelegítéskor mert annyira merevek a szalagjaim. A kérdésem az hogy jógával ez korrigálható ? Vagy van rá más ötletetek? És ha a problémámra a jóga a válasz akkor csak kíváncsiságból meg tudnátok mondani hogy pl napi rendszerességgel való jógázással egy spárga (most csak írtam valamit)kb mennyi hónap elteltével lesz számomra lehetséges?

2016. szept. 22. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

minden amit írtál hülyeség, beleértve a kempos bemelegítéses nyújtást is.

eddzél súlyzóval a netről olvass utána

2016. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Indokold meg hogy mitől hülyeség amit írtam !!!!!
2016. szept. 22. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Jóga sok mindenre jó.

Nekem a hátam volt merev a sok üléstől,hiába edzettem.Most reggelente tirnázok este pedig jógázok.Sokkal jobb,nem olyan merev az izom,kellemesebb mikor nyújtok,és kevésbé fáj.

2016. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 as kamuzott valamit mert lehet kicsi a szerszáma

a jóga semmire se jó

merev izomzat okai ha rá tudsz keresni:

Izom problémák lelki háttere | Kineziológia

kineziologia1.hu/kineziologia/izom-problemak-lelki-hattere/

Translate this page

Lelki okai:közösségellenesség, elszenvedett igazságtalanság, ... nagy megterhelés következtében az izom túlnyújtása miatt az izom merev és fáj, jobban, mint ...


Tehát a merevség azt jelenti, hogy túlnyúlt ami erősítéssel javítható

2016. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:DD

Akkor keress rá arra is,hogy az izomzat miért,mitöl húzódik össze,lesz rövidebb,alakulnak ki a csomók és hogy ez mivel,mikkel javitható,orvosolható.Sajnálom,hogy 2016ban vannak még olyan buta emberek mint te 4es.

2016. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én miután elkezdtem jógázni, kb. fél év múlva ment a spárga.
2016. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4-es tényleg baromságot írt, szerintem egyáltalán nincs tisztában a dolgok működésével vagy csak szimplán ostoba. Igen, a jógával meg lehet nyújtani, de neten is találhatsz olyan feladatokat, amik konkrétan ezzel foglalkoznak.
2016. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!