Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MIlyen gyakorlatokat végezzek...

MIlyen gyakorlatokat végezzek hogyha nem izmos, hanem vékony akarok lenni?

Figyelt kérdés
15/L 47 kg

2016. szept. 2. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmilyet, a mozgásnál esélyes, hogy izmosodsz, amennyiben megfelelően eszel... Na jó, ez nem komoly, mozogni kell.


Ha fogyni akarsz, az étrendeden kell változtatnod, a mozgásnak sok köze nincs hozzá, persze valami kalóriát éget, de simán be lehet pótolni evéssel.


Miért nem akar valaki izmos lenni? Hm. De ha nem edzel keményen, viszonylag nagy súlyokkal, kalóriatöbbletben, akkor annyira nem is kell félned, hogy különösebben izmos leszel...

2016. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) Néhanéha szoktam magamnak összeállítani otthoni gyakorlatok, hátha :) De remélem a testsúlyom nrmális :)
2016. szept. 2. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A hosszútávfutás segíthet. Nézd meg a hosszútáv futókat, mindegyik pálcika.
2016. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl:

[link]

2016. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
KArdio edzéseket végezz akkor, kocogás, bicaj, úszás, stb.
2016. szept. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek, a futást szoktam hosszútávra, de néha egy kicsit azért gyakorlatozni is szoktam(felülés, guggolás ilyesmi). :)
2016. szept. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!