Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha formásabb...

Mit tegyek ha formásabb szertnék lenni a nyárra?

Figyelt kérdés

16éves vagyok,és eléggé kicsi(153cm).Egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal:(

járok egy ideje heti 1x aerobicra,és (amikor csak tudok)naponta futok.szeretnék jól kinézni a nyárra.mit tehetnék még érte hogy lapos izmos hasam,feszes gömbölyű fenekem,és kis feszes combjaim legyenek...egyszóval hogyan lehetnék formásabb?milyen gyakorlatokat csináljak,mennyit fussak,mit egyek és mikor?


2010. ápr. 20. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyszerű vagy, már csinálsz valamit, ez jó dolog. A futást ne hanyagold semmiképpen, ha vékony akarsz lenni. Hasra pl a felülés a jó, de ez közismert. Seggre combra a kitörést javaslom. [link]

Itt láthatod, de ne pontosan így, hanem haladj előrefele, ne lépj vissza->egyik láb, másik láb. Ha már nagyon megy, csináld súllyal. 16-20-as szériában.

Sok szerencsét!

2010. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nőőj meg :D
2010. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

20.31 köszönöm szépen a válaszodat;)

00.07...nos...NYASGEM!!!!!:@

2010. ápr. 28. 18:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Jah,és pl ezt a kitörést se igen tudom csinálni,ugyanis fáj a térdem...valami ízületi baj:S

Valami kevésbé térdigényes gyakorlat?

2010. dec. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!