Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam jobbá...

Hogyan tudnám magam jobbá tenni futásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves lány vagyok. 155 cm és körülbelül 46 kg. Röplabdázom és ugyebár ahhoz kellene a futás. Szoktam futni, de sajnos eléggé lassú vagyok, és hamar elfáradok. Hogyan tudnék ezen valahogy változtatni? Gyorsabb szeretnék lenni, és kitartóbb. Kérlek ha tudtok segítsetek!

2016. aug. 23. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
futásnál általában a mennyiség a lényeg nem a gyorsaság, én is nemrég kezdtem el futni, én úgy csinálom hogy minden nap +1 kört futok, 1-2 kör között szokott lenni nálam egy ilyen 20-30mp szünet, szerintem úgy jobb leszel ha mindig megemeled valamennyivel a "limitet"
2016. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Szerintem is táv a lényeg, viszont az edzőm úgy gondolja, hogy gyorsabbnak kéne lennem, de szerintem igaza van. De szerintem is lassú vagyok, az egész egyesületben kb. 30-an vagyunk, és csak egy lassabb lány van nálam.
2016. aug. 23. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

ahhoz, hogy elérd a labdát gyorsaság kell

A gyorsasághoz izom, nézz 100m futókat.

Ahhoz, hogy ne sérülj le, amikor már gyors vagy, még több izom kell.

Nézzetek testépítős oldalakon lábedzéseket súlyzóval, de igazából ha el tudtok menni egy tesóba, ami nem sport bolt, ott is rakat dolgot árulnak ami a gyorsaságot fejleszti.

2016. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. aug. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!