Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire erősít ha görkorcsoly...

Mennyire erősít ha görkorcsolyázom?

Figyelt kérdés
Szeretek görkorcsolyázni és kellene erősödnöm. Arra lennék kíváncsi mennyire erősít ha görkorcsolyázom és milyen szinten kellene csinálnom. Kérlek csak akkor írjátokha biztosak vagytok benne, nekem ez fontos lenne. Köszönöm szépen a válaszokat.

2016. aug. 11. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú lány? Mennyit görkorizol és hogyan?
2016. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14éves múltam,lány vagyok,és azt a kérdést is feltettem hogy milyen szinten kellene csinálnom ha erősödni szeretnék.
2016. aug. 12. 18:33
 3/4 anonim válasza:
Én minden nap háromszor korizom 13 múltam lány vagyok és tudom nem mindenkinek van ideje ennyit korizni van hogy én is csak napi kétszer megyek el egyszer reggel suli előtt, egyszer pedig este ha van időm délután is. Bár emiatt korábban kell kellnem de megéri. A vádlim határozottan sokat erősödött de én mongyuk csinálok mindenfélét korival, megyek hatrafelé, van amikor pörgök most az ugratást tanulom ezek nagyon igénybe veszik a vádlit de a sima korizás is. Fogytam is tőle de máshol nem tapasztalt erősödést, természetesen még az állóképességet is fejleszti. Remélem tudtam segíteni :)
2016. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Sajnos én Ennyit nem tudok korizni de megpróbálok napi egyszer kétszer köszönöm a segítséget.
2016. szept. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!