Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legrövidebb mennyi idő alatt...

Legrövidebb mennyi idő alatt tudok megfelelő gyakorlatokkal kerek, formás popsit edzeni magamnak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat attol fugg most milyen ezert eleg valtozo 3-5 honap
2016. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vészes most sem, csak szeretném, hogy tökéletes legyen.
2016. aug. 3. 18:15
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Attól függ, hogy most milyen. Egy komolyabb forma az nem 1-2 hónap meló.
2016. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy átlagos állapotból (nem vagyok elhízva, tizenkét éves koromig versenyszerűen sportoltam, két évvel ezelőttig konditerembe jártam, 22 éves vagyok) egy olyan formáig, ami nem testépítő szint, hanem csak olyan csinos, formás. Egy hónap alatt mennyit tud javulni?
2016. aug. 3. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat ha mar edzettel ra akkor jobb a helyzet de akkor tudod is hogy kb mennyit javul es annal kicsit gyorsabb
2016. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Ha már majdnem jó vagy, akkor 1-2 hónap, de akkor is inkább 2. 1 hónap az nem sokra elég sajnos, nem növekszik olyan gyorsan az izom. Főleg nőknél lassabb, mivel huszadannyi tesztoszteront termeltek. Meg függ, hogy mit eszel és mennyit, hogyan edzel, mekkora súlyokkal, milyen technikával, stb. Sok változós dolog ez.
2016. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oh rendben, akkor dolgozom rajta. Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. aug. 3. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
En mint fiu, kb 3-4 edzessel, ahol megcsinaltamvaz alapokat, formas seggem lett, no nem tokeletes, meg nem is akarok csaj segget. Akarhogy is, kevesebb a tesztoszteron, joval, tizedannyi, de egy honap alatt, csak helyre lehet kupalni, felteve, hogy van hozzaertesed, es tapasztalatod edzes teren. Egy alkalommal igaz megcsinaltam osdzesen a kb. 2-300 gyakorlatot, ismetlest.
2016. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!