Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Yamaha Dt 125 r motorom új...

Das_ist_meő_mee kérdése:

Yamaha Dt 125 r motorom új dugattyút kapott, meddig járassam még?

Figyelt kérdés
Yamaha Dt 125 r motorom 600 km-rel ezelőtt új dugattyút kapott (prox). Első 300 km-en nem is pörgettem, pont úgy mentem vele, hogy könnyedén fusson a motor és 1:33-as keverékkel használtam. Majd 300 km után lágyítottam a keveréken 1:40-re. Most már kicsit jobban pörgetem és néha kicsit meghuzatom, hogy ne lustuljon meg, de még mindig nagyon figyelek rá. Én úgy gondoltam, hogy 1000 km-t járatom. Viszont a szerelő nekem azt mondta, hogy 200 km is elég, de olyat is hallotam, hogy 500 km is elég. Szerintetek járassam még vagy már összekopott a hengerrel? Válaszokat előre is köszönöm.

2016. júl. 20. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Járassad, azt ajánlom még vagy 100 üzemórát csak alapjáraton menj vele, 40-nél többel ne.. Gyere Le Jo Isten. :D
2016. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még ha üzemórás lenne...
2016. júl. 21. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!