Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék vékonyabb?

Hogyan lehetnék vékonyabb?

Figyelt kérdés

173 centi és 57 kg vagyok. Nemrég még 53 körül voltam. :S Mondjuk egy 50 kilóra lefogynék. :D De most ha elkezdek sportolni akkor meg izom lesz. Vagy nem? :/

16/L


2010. ápr. 16. 15:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Menj pszichológushoz, és majd az megmondja, hogyan fogyjál! ;)
2010. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neki nem ez a feladata. :D
2010. ápr. 16. 15:49
 3/12 anonim válasza:
De, a hozzád hasonló kórosan kövér egyedeket fogyasztja beszélgetéssel, az önbizalmuk helyreállításával...
2010. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50 kilóval már kórosan sovány lennél. (BMI!)
2010. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgysem tudtok vele mit csinálni, ezt látja a TV-ből meg a szennylapokból. Fogyjál csak le szépen 30 kiló alá, úgy szép leszel. Őt ( [link] ) pl meg sem közelítetted még.
2010. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
tetszik ez a kép! anatómia vizsgára tökéletes lenne, meg lehet rajta mutatni az összes csontot. :D
2010. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

szerintem nem kell fogynod. én 163 centi vagyok és 50 kiló [majden az egyik legsoványabb az osztályban:|]

ha mégis elkezdessz soprtolni, akok szerintem először a nemlétező zsírod megy le, utána meg jönnek az izmok. [ha hülyeséget mondok, akkor bocs:D] mondjuk szerintem ez attól is függ, hogy mit sportolsz és meddig.

2010. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne legyél vékonyabb, maximum az alakod formáld tornával. 173 centi és 57 kg passzol egymáshoz.
2010. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogyjál csak le, nincs is szebb az anorexiánál.
2010. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem semmi baj nem lenne vele. Én is 173cm vagyok, és 49kg... és NEM, NEM VAGYOK ANOREXIÁS, sőt, sovány sem, csak vékony. Én 53kgról fogytam le. Rengeteget sportolok, [heti 7-8óra] és figyelek a táplálkozásomra. Neked is ezt ajánlom kedves kéredző, ne hallgass a többiekre, 50kg még nem anorexia. ^^ Én reggelire danone activia-t szoktam enni egy almával, néha piritóssal. Tízóraira puffasztott rizst vagy búzát. Ebédre barna rizs, brokkoli, vagy más párolt zöldség, néha kevés csirkehús. [nem vagyok nagyon húspárti] Vacsorára csak gyümölcsöt-zöldséget eszem.

Láthatjátok, hogy nem éheztetem magam. Ezekből az ételekből lehet sokat enni. :)

Hasonló diétával nagyon gyorsan lehetsz vékonyabb! És persze sok folyadék!! [én néha cola 0-t iszom, mert hiába, nagyon szeretem. >.<]

Persze néha belefér pár kocka csoki, vagy valami más édesség. Én nagyon édesszájú vagyok, de ezt a gyümölcsökkel ki lehet váltani. :)

2010. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!