Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasprésből mennyit csináljak...

Hasprésből mennyit csináljak és hány naponta?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hájas, alapvetően szép lapos hasam van, de ha eszem valamit akkor már nem teljesen. Gondoltam ha még izmosabb lenne akkor talán megszűnne ez a gond?
2016. jún. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem:-)

Reggel lapos a has ébredés után, aztán miután kicsit állunk, hat a gravitáció, kidudorodik.


Sok folyadék, és hasgyakorlat.

Felülés, hasprés, alsó lábak lassú, nyújtott emelése. Nagyon jók a plank gyakorlatok. Neten találsz sok has gyakorlatot.


A másik a helyes tartás, mell ki, has be, popsi ki :-) fej kicsit fel.

2016. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azután "múlik el" a lapossága, miután eszem valamit, ha nem eszem akkor szép marad. Mondjuk utána sem dudorodik ki, csak mivel én látom milyen előtte, így ahhoz viszonyítom és így zavar. :)
2016. jún. 30. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig az ételnek térfogata van, ezen nem tudsz változtatni. Evidens, hogy evés után dudorodik a has.
2016. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, ez evidens, de nem arról van szó, hogy megeszek egy fél disznót, bármilyen kis mennyiségű étel is meglátszik.
2016. jún. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!