Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek izmosabb, ha...

Hogy lehetnek izmosabb, ha nem szeretnek edzoterembe jarni?

Figyelt kérdés

Szeretnek izmosabb lenni, viszont 1 edzoterem van a kornyeken, ami tele van azokkal az emberekkel, akik utalnak engem.

23L


2016. jún. 9. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
23 evesen ennyi ember utal teged? c-c-c
2016. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edzél edzőtermen kivül, nem olyan bonyolult... Sajátsúlyos gyakorlatokkal, vagy rendelsz neten súlyzókat aztan szépen kiépíted a saját edzőteredet (teremnek túlzás lenne hívni)
2016. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Otthon is tudnál saját testsúllyal és súlyzóval edzeni. De mi az, hogy utálnak? Sok teremben edzettem már, de sosem volt ilyen problémám. De ha lett is volna pár ember, aki beugat, akkor is teremben edzettem volna. Ki nem szarja le a kocsogoket? ;)
2016. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írják: saját testsúlyos edzést otthon is tudsz csinálni. Van még inkább szabadban, játszótéren, szabadtéri fitneszparkban.

Itt találsz egy listát a Street Workout parkokról: [link]

"Callisthenics"-re keresve találsz saját testsúlyos gyakorlatokat.

2016. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:

Saját testsúllyal: beszerzed a Fegyencedzés c. könyvet, nem foglalkozol a macsó dumákkal és azt a programot csinálod.


Súlyokkal: például csinálod ezt a köredzést, nyilván kisebb súlyokkal:

[link]


Vagy például ezt itt:

[link]


... arra ügyelve, hogy mindent szabályosan csinálj, azaz például a fekvőtámaszt ha nem megy teljesen szabályosan, akkor inkább csináld először ablakpárkányhoz támaszkodva, azután ha ebből már megy 3x10-15 akkor valami alacsonyabbhoz stb.

2016. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!