Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan nyomjam le a spárgákat?

H.adrienn527 kérdése:

Hogyan nyomjam le a spárgákat?

Figyelt kérdés

Nem tudom lenyomni se az angol spárgát se a sima(francia) spárgát .Mit csináljak hogy ezeket lenyomhassam? Ha lehet képeket nyújtásokról vagy videót küldjetek amelyekből megértem mit kell csinálni.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2016. jún. 5. 20:33
 1/4 anonim válasza:
Képpel vagy videóval nem tudok szolgálni, sajnálom. De ha beírod a youtube keresőjébe hogy nyújtás (angolul) akkor kidob sokat. Amúgy ülj le terpeszben és legyen az az első cél hogy a homlokod elérje mindkét térdedet, és középen a padlót is. Aztán ha ez megvan akkor zárd össze nyújtott ülésben a lábadat és érjen el a homlokod a térdeidhez. Állj fel, állj terpeszbe és hajolgass. Addig csináld amig a könyökód le nem ér. Ehhez nyilván mindig nagyobbítanod kell a terpeszedet. Aztán sok idő múlva sikerülni fog. Nekem lemegy a franciaspárga mindkét lábbal.. Sok sikert! Ha kell segítség, írj privátban!:))
2016. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ! :D
2016. jún. 6. 16:23
 3/4 anonim válasza:
Igen én is ezt ajánlom mint az első! Én is onnan tanultam meg a spárgát cigánykereket bognét stb. =) sok sikert hozzá:) (13/L)
2016. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is sikerül , tényleg nagyon köszönöm . :)
2016. jún. 8. 06:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!