Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány tonnát nyom naponta egy...

Hány tonnát nyom naponta egy profi testépítő?

Figyelt kérdés
Egyáltalán szokás ezt így számolni? Tehát ha mondjuk valaki 200x50kg-ot nyom (emel) az ugye 10 tonna ha beszorozzuk. Mennyit nyomnak a profik? És amúgy szokás mindennap edzeni?
2010. ápr. 10. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hülye kérdést tettél fel
2010. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez hülye kérdés. Szerintem a legtöbb a lábnapon van nekik.
2010. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
ez mindenkinél változó,nem lehet igy megválaszolni.nem edzenek minden nap,egy héten 3-4x és nem egymást követő napokon.
2010. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a kedvességet bmeg! :DDD

(kivéve utolsót)

Esetleg kifejtenétek hogy miért? Hogy ne hülyén haljak meg?

2010. ápr. 11. 11:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy amit én domborítok (amatőrben) ahhoz képest mennyi az a profik teljesítenek. Pusztán csak kíváncsiság. Csak van valami mérőszáma a teljesítményüknek. Tőlem heti mennyiséget is írhattok. Vagy bármit :D
2010. ápr. 11. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:

hát akkor kérdezted volna inkább azt,hogy egy átlagos testépítő mekkora súlyokkal szériázik fekvenyomásba,

vagy valami

2010. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért mert nem arra vagyok kíváncsi!

Nem egy átlagos testépítő teljesítménye érdekelne, hanem egy profi vadállaté!! És nem az érdekel, hogy mekkora súlyokkal, hanem hogy összesen mennyit (mondjuk egy nap)

Vágod?? (fűrészeled?)

2010. ápr. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!