Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a fogyásban...

Tudnátok segíteni a fogyásban és formálódásban?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 158 cm, kb. 52 kg. Nincs jelentősebb súlyfeleslegem, de kicsit pufi a karom, és a combjaimról is szeretnék leadni, mivel elég formátlanok és a belső részükön van egy kis felesleg. Szóval az alakomon szeretnék formálni (kerek popsi, izmosabb karok és formás láb). Viszont egy olyan megoldást keresek, amivel le tudnék adni 4-5 kilót, miközben egy kis izomra is szert teszek. A különböző tornázásokat (pl.Rubint Réka videói) a legtöbben lehúzták, ahogy utánaolvastam, és "szálkásítást" javasoltak. Ehhez szeretnék egy kis segítséget, az étrendhez, valamint a mellette végzett mozgáshoz. Aerob és súlyzós edzésekről olvastam, de nem tudok pl. konditerembe járni, és tanácstalan vagyok a futás hatékonyságával kapcsolatban is, szóval jól jönne egy kis segítség a gyakorlatokat illetően, főként valami olyan, ami a combomból farag. Előre is köszi!

2016. máj. 22. 13:49
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Izmosodni súlyzós edzéssel tudnál. Zsírt leadni pedig szálkásító diétával és az erősítő edzések mellé végzett aerob edzésekkel. Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet az alapokról. Neten keress rá.
2016. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Keresem is, köszi!
2016. máj. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!