Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan menjek le spárgába?...

Blanka3 kérdése:

Hogyan menjek le spárgába? Illetve kézenátfordulást lehet helyből csinállni? (Kézenátfordulás már megy)

Figyelt kérdés
Elèg sokat szoktam nyújtani ès màr csak 5cm kène a haránt spárgámhoz de azt nem bírom megcsinállni. Mit tegyek?

2016. máj. 15. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
A zárójelbe fejenátfordulást akartam írni :D
2016. máj. 15. 13:18
 2/4 anonim válasza:

Tippeim a spárgához:Minden nap nyújts, de semmiképpen se erőltesd! Saját tapasztalat: Sokkal rosszabb ha megvan húzódva a lábad mert erőlteted mert a húzódás teljes gyógyulásához kb.1-2 hét kell és addig nem tudnál nyújtani.(legalábbis nem ajánlatos)

Tippeim a kezenátforduláshoz: Nekem sem megy meg teljesen. Először tudj kézen alni (minimum 5 mp) Es ha tudsz szivacson vagy trambulinba gyakorolj. A tesomnak megy ezért ő szokott nekem is segíteni. Segíteni bárki tud.Kérd meg hogy fogja meg a hátad vagy esetleg adjon egy kis lendületet amikor fordulsz.Ha segitseg nélkül akarsz próbalkozni akkor egy kanapé/ágy előtt csináld mert így a dőlésnél nem fogod megütni magad. Ja es ameddig nem tudod az állásból hidat nem

2018. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És úgy akartam befejezni hogy ameddug nem fogod tudni állásból a hidat nem fogsz tudni kézenállásból felállni.Meg ha mar tudod a hidat akkor sem biztos mert még kell benne rutint szerezni. :)
2018. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kézenállást lehet helyből is csináni. :)
2018. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!