Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit edzzek, mi tegyek, hogy...

Mit edzzek, mi tegyek, hogy így nézzek ki, mint ez a nő?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=aCBo9lWoqOo

Sajnos elégé túlsúlyos vagyok. Eddig mindig azzal nyugtattam magam, hogy az suli miatt semmire nincs időm, meg hogy így is tetszem a barátomnak, jó vagyok így.

Viszont eljutottam arra a szinte, hogy zavar, amilyen lettem az utóbbi egy évben és látom a tükörben, hogy rossz irányba haladok.

Szeretnék változtatni. Nem vékony szeretnék lenni, hanem ilyen izmosabb, fitt, hogy jól érezzem magam a bőrömben :)

Mit javasoltok?

21/L


2016. máj. 8. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Megettem megint egy egész zacskó banános csokit és undorodok attól, hogy milyen malac lett belőlem :(
2016. máj. 8. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:

80% hogy valami cuccot is beszerezhetsz:)

Nő aki kinyomja magát játszi könnyedséggel kézen állva... a férfiaknak is kemény nem még nőknek.

2016. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván cuccokat nem akarok szedni, meg nem törik össze a világ, ha nem tudok kisujjhegyen fekvőtámaszozni, de szeretnék hasonlóan kinézni és sportos lenni :)
2016. máj. 8. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a lány kiskorától rg-zik,aztán gondolom elkezdte a sw-t.

szóval amit csinál azok elég komoly erő és hajlékonysági mutatványok.

ezek elérése megjósolhatatlan,ha egyáltalán összehozható sport múlt és sportolói mentalitás nélkül.

az alakja viszont elérhető.

keresel egy személyi edzőt elmondod neki,hogy 1 éven belül szeretnél egy fitnesz modell testet,aztán megtanít edzeni meg enni.

A többi csak a szorgalmon és a pénztárcán múlik.

2016. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Kemény súlyzós edzéssel néznél ki jól, kiegészítve pár aerob edzéssel. És persze jó étrend.
2016. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!