Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicajozással hogy s mennyit...

Bicajozással hogy s mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 16:35
 1/7 anonim válasza:
8%
Bi csajozással ?
2010. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bicikli
2010. ápr. 8. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
a testvérem egy hónap alatt 10 kg-t fogyott! De nem ugy hogy na tekerjünk egyet hanem ő erővel de nem méreggel biciklizett naponta 30km-t ami elég kemény állandóan sprintelt! Nagyon le akart fogyni és nem adta fel! Nekem valahogy sehogy se megy! Bár nem is erőltetem! Én csak lazán suliba meg vissza!
2010. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hogyne lehetne! csak ahogy az elöttem iro irta keményen kel edzeni. hát hogy hogy?.D minden nap keményen edzel annyit amennyit csak birsz. ha már unod a biciklit a futással felváltva lehet csinálni.
2010. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egy héten hányszor? és hány óra bicikli?
2010. ápr. 8. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
17:43 as vagyok! a Tesvérem hetente 7 szer vagyis minden nap! Hány óra? Hát az elején kevesebbet amennyit bírsz amikor jól megy akkor egy óra hosszát! a testvérem az elején egy óra - másfél óra alatt biciklizte le a 30-at amikor jól ment és a gondija is nagyon jó volt akkor 30 perc sőtt!
2010. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a tesod hány kgval kezdte ezt?
2010. ápr. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!