Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy menjek ilyen mozgásformár...

Hogy menjek ilyen mozgásformára, ha csak nők vannak?

Figyelt kérdés
Walkenergie, zsirégetés, kangoo... mind kipróbálnám, mert fogyni akarok, de csak nők vannak... ki fognak röhögni, bu..zinak fognak nézni...
2016. máj. 3. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
én már most röhögök. ne legyél buz1.
2016. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

élőben akarod az eric prydz kilippet mi?haha

abban nem jött zavarba a nőktől a fickó amúgy.

de szerintem nagyobb sikered lenne ha nem hájasan mész le vadászni,hanem kipattintva.

2016. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem nézel ki b*zinak akkor nem fog senki ezért annak nézni :) Nálunk is szoktak jönni néha ilyen kis mackós csávók, Szerintem aranyosak és becsülendő, hogy legalább próbálkoznak :)
2016. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az az eric prydz klipp egy nagy kamu, és általában elhájasodott 40-es, 50-es nőket látok
2016. máj. 4. 00:15
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Normális edzés kellene, ne ilyen semmit nem érő bziskodásra menj. Étrend + heti 3 súlyzós edzés + heti minimum 3-4 aerob edzés, pl gyors gyaloglás, bicaj. Ezzel lesz jó a forma töki.:)
2016. máj. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!