Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Menjek vagy ne? (többi lent)

Menjek vagy ne? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 vagyok 170cm és 50kg a tesitanárom mindig azt mondja hogy atlétikára kéne járnom,mert hogy jó alkatom van hozzá.Jó is vagyok ezekben futás,távolugrás,magasugrás stb. De sok helyen azt olvastam hogy 8-10 évesen érdemes ezt elkezdeni.Most akkor elkezdjem vagy ne azt atlétikát?

2016. ápr. 9. 16:24
 1/3 anonim válasza:
Szerintem kezdd, főleg ha tetszik is. Az, hogy hány évesen érdemes elkezdeni, nem jelenti azt, hogy akkor is kell. Nyilván,minél fiatalabban kezdesz egy sportot, annál hamarabb tanulod meg, versenyezhetsz, stb. Pl.: ha 5 évesen elkezdesz valamit, 15 éves korodra már igen jó leszel benne... De ettől függetlenül 15 évesen is elkezdheted, főleg ha jól megy, és ha kitartóan folytatod, eljuthatsz később ugyanolyan szintekre mint azok, akik már 8 évesen kezdték. Mellesleg a 15 se sok és mint írtam, ha tetszik és akarod csináld.
2016. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2016. ápr. 9. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze járjál csak nyugodtan:) Keress egy egyesületet a közelben azt menjél.
2016. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!