Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kellene edzenem...

Mennyit kellene edzenem ahhoz, hogy végre a hasamról is lemenjen a felesleg?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve derült ki, hogy betegségek miatt hízok (pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia), emiatt teljes életmódváltáson mentem keresztül, le is adtam kb. fél év alatt 9 kilót. A hasamon kívül így már nincs is olyan testrészem, amivel ne lennék viszonylag elégedett (persze izmosítani még lehetne). Viszont a hasamról sehogy sem megy le a felesleg. Fogytam onnan is, de keveset. Figyelek a kajára, ritkán eszem fehérlisztes, cukros ételeket, valamint a szénhidrátbevitelt is igyekszem mérsékelni. Általában heti kétszer mozgok fél órát, tudom, hogy lehetne többször is, de sajnos általában ennyi jön össze a mindennapi teendők mellett. Biciklizni, futni, kardiózni szoktam. Mit csináljak még szerintetek?
2016. márc. 30. 18:39
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Figyelni kell a diétára és több edzés kellene.
2016. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rentgeteget kellene edzened de azért ne fógyózz nagyon mert akkor vékony hilszta leszel nem izmos. (Én is sokat szoktam edzeni de még mindig nincs kockahasam:( )
2016. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!